Som 2 mesiace po pôrode a mám zvláštny pocit na hrudi

mamkababkajanka
31. okt 2016

Zdravim, uz par dni mam na hrudi taky zvlastny pocit, ako keby mi hrudnikom presli "zimomriavky" alebo ako keby mi nou preleteli "motyle". Som 2 mesiaca po porode a v podstate to zacalo niekedy tesne po porode. Najprv som si myslela, ze je to tym, ze som kojila dceru, nejaka "materinska zvlaatnost", ale dceru uz nekojim a mam ten pocit bezne, casto pocas dna, aj niekolkokrat za sebou po par sekundach ci minutach:( Ja som typ cloveka, ktory aj za pokazenym zubom ci zlomenou rukou vidi to najhorsie a tak si uz samozrejme predstavujem to najhorsie:( K lekarke by som zrejme mala zajst, ale bojim sa, ze co mi povie:( Mali ste niekto taky pocit? Uplne take akokeby "zovretie" ale len ako keby mi niekto zovrel past v hrudi a hned pustil. Snad z mojho opisu mi budete aspon niekto vediet poradit, dakujem🙂

katkabg
31. okt 2016

@mamkababkajanka urobte si matovy caj ten ukludni 🙂 ak sa nieco nezda treba za doktorkou 🙂

libawet
31. okt 2016

@mamkababkajanka možno určité stavy úzkosti ( tam sú také prejavy, akoby zovretie na hrudi, akoby nemožnosť sa nadýchnuť ) alebo niečo so srdiečkom....neviem, asi by som zašla za lekárom.

danmef
19. okt 2018

@mamkababkajanka odradí o tvoj psychicky stav.... trápi ta niečo? Máš obavy z niečoho? Skús hľadať príčinu prečo to začalo a aj čas,kedy to začalo a potom pouvažujeme ,či si v to obdobie prešla nejakými zmenami ...atd... faktorov je veľa- vek,doc.zazemie,životný štýl,zdravie.... s tvojho popisu sa nedá dostatočne zistiť o čo ide. Ale pravdepodobne je to úzkostnými stav,ktorý tvoje telo takýmto spôsobom prezentuje

danmef
19. okt 2018

@danmef sorry za preklepy,ale pohne mi automaticky preklikava