Šoférovanie s hematómom

12. aug 2022

Ahojte, možno blbá otázka, ale neviete mi povedať ako to je so šoférovaním keď mám hematóm? Už je maličký, ale stále mám kľudový režim avšak s povolenými krátkymi prechádzkami. Som v 3. mesiaci. Doteraz ma vždy vyvážali druhý na aute, ale občas by som si potrebovala ísť aj sama niečo vybaviť lebo nie vždy ma môže niekto voziť. Včera som išla s autom kúsok do obchodu a mala som pocit takého napätia v podbrušku potom. Neviem či to je zo šoférovania alebo nie, ale nechcem nič podceniť. Bola som dnes u doktorky a zabudla som sa na to opýtať :/

nikpa
12. aug 2022

Aký je rozdiel keď sedíš v aute a niekto ťa vezie alebo keď sedíš v aute a ty točis volantom a raz za čas stlačíš pedál?? Keď si sa doteraz vozila v aute tak môžeš aj od teraz, ja som s hematóm naháňala syna po ihrisku 🤷 a sme tu, všetci traja...

autor
13. aug 2022

@nikpa ja vidim rozdiel v tom, ze plyn musis predsa tlacit stale a tym padom mas aj v bruchu neustaly tlak, ktory nepolavuje. Ked si len prisediaci, tak nic nestlacas a brucho mas uvolnene. Preto ma zaujimalo, ci ten tlak nemoze nejako uskodit.