Slzenie očí pri nádche.

missviolet
25. dec 2019

Ahojte, zienky, prosim, poradte. Neprestajne mi slzi oko, od soboty vecer mam silnu nadchu, ale hned som nasadila panadol grip. S upchatym nosom a hlienmi sa viem vysporiadat, ale oko mi vkuse slzi uz treti den, je to ozaj extremne a neprijemne. Ako by som zlepsila to slzenie? Absolutne nemozem mat zapalene svetlo, telku, aj teraz pisem zaslzena... v piatok potrebujem v praci vydrzat za pc 8h (som v skusobke) a ani neviem, kde by som lekara pocas sviatkov zhanala. Ved v podstate len soplim a slzim, ale ta extremna precitlivenost oka mi nedovoli nic robit... dakujem


y som lekara zhanala pocas

mint_blossom
25. dec 2019

@missviolet mne pomaha nieco typ zodac.

missviolet
autor
25. dec 2019

@mint_blossom len bohuzial to je na alergiu a slzenie z nej... ja alergie nemam, mam proste nadchu, plny nos, zvacsene sliznuce, co priskrtili slzovody... :/

77daniela77
25. dec 2019

@missviolet Vyhrievanie infralampou by nebolo dobre?

missviolet
autor
25. dec 2019

@77daniela77 to mi nenapadlo, dakujem, skusim

sluchatka
25. dec 2019

@missviolet daj si fenistil. Mne to vzdy dr povie, aby som synovi dala na silnu nadchu na noc. Odpuchne sliznica potom

adelakom12
25. dec 2019

joj toto velmi dobre poznam, bohuzial. Zatial som nenasla nic, co by mi pomohlo, vzdycky to musim preckat.. ale videla som reklamu a nasivin (myslim, ze to bol) vraj urychluje nadchu, tak mozno toto by ti pomohlo...

katrin21
25. dec 2019

Nasivin sinus sirup. Odporucam..prejdu sople,prejde aj oko

mogaa
25. dec 2019

@missviolet mala som to aj ja...to slzenie nebolo stále ale len občas a ostalo mi to aj po skončení nádchy...potom sa mi to zväčša spustilo vonku alebo keď som prešla z vonku do vnútra a naopak....bola som u očnej - dala mi ATB kvapky do oka, ale neprešlo.....potom som išla opäť k tej očnej a musela mi prepláchnuť očný kanálik - zápal bol tam takže ďaľšie 2 druhy kvapiek - jeden na uvolnenie a odpuchnutie a druhý na zápal ATB.....ono ten očný kanálik kadiaľ odtekajú slzy je prepojený s nosohltanom,

mogaa
25. dec 2019

@missviolet a ešte tie 2 kvapky som musela kombinovať s kvapkami do nosa, aby bol prázdny nosohltan