Slabosť, točenie hlavy a nevoľnosť

20. júl 2024

Dobry den idem sa opytat dnes namna prisli take divne slabosti ako keby sa mi vsetko tocilo hlava aj po leziacky strasne mi bolo slabo a prislo mi ze az odpadnem plus navaly tepla a drzi ma to este ale menej taka hnusna slabost v rukach. Stretol sa s tym dakto ? Dakujem

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
20. júl 2024

Tlak mam okolo 140/70 poslednu dobu a cukor ked mi chyba viem ako sa v tedy citim je to ine a zelezo to neviem nikdy ma to nenapadlo zeby to mohlo byt toto. Akym stylom sa da doplnit zelezo prosim vas? Ktore potraviny su nan bohate

marca12
20. júl 2024

Dnes je aj mne takto ako opisujes. U mna je to asi zmenou pocasia.

autor
20. júl 2024

Neviem ono to nahle prislo zrazu len taka slabost v kuse sa zacala tocit ako keby hlava musela som lahnut rychlo na zem horela mi hlava navaly tepla po tele a tazke ruky hlavne a uz hodinu ma to drzi. A rano som magnosolv mala

marianarem
20. júl 2024

Ja som dnes tiez uplne odrovnana, pripisujem to aj pocasiu. Aj manzel je ako handra.

autor
20. júl 2024

Moze chvilkovo klesnut zelezo?

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
20. júl 2024

@taynee A ked mam rozrezany abces ktory mi posledne 3 dni krvaca moze to byt z toho aj? Rozrezali mi ho aby sa cistim a dost krvy vyjde za den

danyelia
20. júl 2024

Možno si vypila málo tekutín, mne zvykne byť takto, keď sa pozabudnem a nepijem vodu, hlavne teraz v tomto teple...

autor
21. júl 2024

Praveze nie pijem vela tekutin ale uz druhy den jak som sa zobudila mi je tak ruky nohy slabe hlava sa mi stale mota… dala som magnosolv uvidime

autor
21. júl 2024

Este aj taka vec ze som antibiotika 2x1000mg dojedla tri dni do zadu moze to byt z toho ?