Škvrny na jazyku

martinaamalia
14. aug 2022

Dobrý deň mám problém ale podľa obvodnej lekárky a sterov z jazyka sa v mojich ústach nedeje nič zlé a nieje potrebne to ďalej vyšetriť. Nikde ma neodporučila.
Aby som to uviedla na správnu mieru takýto jazyk prikladám fotku mame 4 deti z 8. Jazyk je neustále podráždený, popraskany z bielymi flakmy. Sem tam to aj štípe. Takýto jazyk mam od nepamätám kedy a vážne ma to hnevá mam dojem ze to nieje v poriadku a žiadam vás o radu. Mam 26 rokov.

Za každú odpoveď a radu vopred ďakujem 🙏🙏🙏

janetinka27
14. aug 2022

@martinaamalia ahoj, zvacseny jazyk moze byt aj sprievodnym priznakom metabolickej zalezitosti. ja ho mam od detstva zvacseny, popraskany, mam po bokoch otlacene zuby, obcas flaky. pri niektorych jedlach to boli, obcas krvaca. nemozem jest stiplave ani pit alkohol, niektore ovocie atd

zoja1804
14. aug 2022

@martinaamalia ahoj, ja to mam podobne len mensie tie flaky, neviem prist na to co to je, mna poslali uz aj na testy na pohl. Choroby, samozrejme negativne

pribinak
14. aug 2022
juliavolna
14. aug 2022
izrasa
28. feb 2024

Môj jazyk

michalka4193
28. feb 2024

Ja ho nemam az taky iba ak nueco zjem co mi ho podrazdi ale tiez mam praskliny uz neviem aka sa ta diagnoza volala ale ze je to dedicne ake v podstate nic to nieje