Škvŕkanie vpravo dole

4. nov 2022

Dobry dne rada by som sa opytala na skrvlanie vpravo dole.. boliiet ma tam nic neboli len stale skvrka aj v celom bruchu.. ak sa vetry uuvolnia nachvvilu pokoj a zase to iste. Uz rok mam problemy s bolestami brucha hlavne v pravej casti. Slepe crevo vzdy vyluucee( asi 10x som bola na pohotovosti) ked nie viac) na gastre intolerancie vylucene . Helikobakter tiez. Este sa chcem objednat na SIBO TEST . Je mozne ze to je sibo?
Ma niiekto take problemy?
Co vyskusat?
Ak by bolo negativvne objednavam sa na kolonoskopiu lebo takto to uz dalej nejde.
Dakujem za rady

elenka.k
4. nov 2022

- nemáš zápchu?

w123
4. nov 2022

mam take problemy, a taktiez mam vsetko negativne akurat intoleranciu na mlieko mam ale skvrka aj ked ho nekonzumujem velmi hlasno kazdy den, myslim ze to bude syndrom drazdiveho creva

autor
4. nov 2022

@w123 prosim vas a skvrka vam tam vpravo dole? Tam mi najviac :/ ja uz som z toho na nervy mne ziadna intolerancia nic zatial... a ten syndrm drrazdivrho creva sa ako prosim vas prejavuje?

w123
4. nov 2022

ani neviem v ktorej casti najviac dole v podbrusku ale rozne zvuky mi vydava kadetade 😃 syndrom drazdiveho creva je ked ta nafukuje alebo hnackujes alebo ti creva nahlas skvrkaju alebo mas bolesti brucha ale vysledky su vsetky ok vlastne ti “nic” nieje len ti creva funguju nahovno a lekari ta posli tak akurat na psychiatriu po case, preto s tym k lekarom uz ani nechodim