Skúsenosti so sérom na rast vlasov

anicka_anusik
2. máj 2023

Zdravím. Chcela by som sa spýtať...Má tu niekto skúsenosti zo sérom na rast vlasov? Chcela by som si kupit sérum ale nechcem aby to boli zbytočne vyhodené peniaze bez nejakého výsledku😄 za každú radu vopred ďakujem❤

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka12399
2. máj 2023

@anicka_anusik skúšala som aj bloom hair, hairboost a podobne značky.. vlasy mi prestali toľko vypadávať ale že by nejak rýchlejšie rástli to ani nie ..
Nakoniec som si kúpila biotin v lekarni, urobila rozmarinovu vodu alebo olej (dá sa kúpiť uz aj hotová) a vidno rozdiel .. za malo peňazí veľa muziky 🙂
+ kúpila som si takú “kefu” na masáž hlavy.. s nou si hlavu vzdy masírujem chvíľu ..

adrikabenk
15. máj 2023

tiež som skúšala šampóny aj séra, no výsledok žiadny. Teraz už niekoľko mesiacov užívam vitalproteins a nielenže mi vlásky prestali padať, dokonca mi začínajú rásť nové. určite sa oplatí vyskúšať.

kiwi3
15. máj 2023

ano, su to vyhodene peniaze. neviem, ci to chces proti vypadavaniu alebo na rychlejsi rast... obvykle to ale neobsahuje skoro ziadne ucinne latky. jediny ucinny proti vypadavaniu podla vyskumu je minoxidil a to ma tiez svoje zapory