Skúsenosti s urinoterapiou

lejla13
31. júl 2015

Ahojte baby. Doktorka mi odporúča ako liečbu choroby urinoterapiu - čiže liečbu vlastným močom. Niekto svoj moč pije každé ráno, niekto si ho pichá do zadku. Ženy si s ním umývajú vlasy,tvár, robia obklady, ... znie to nechutne, ale vraj je to veľmi účinné. Skúšal to z vás niekto? Alebo poznáte niekoho? Prípadne v čom mu to pomohlo a za aký čas. Som vďačná za každú odpoveď!

traffic
31. júl 2015

@lejla13 Nepoznam nikoho, kto by to praktizoval, ale citala som knizku o tom, musis byt najprv totalne vycistena a hlavne psychicky pripravena, nejde to z jedneho dna na druhy, ale musis sa na to psychicky pripravit a tiez aj riadne najprv vycistit, a ked to potom bude pit, tak vraj pomaha na rozne choroby, ale ak uz upravis stravu a zacnes sa zdravo stravovat, tak to je velke plus a potom ti ani urinu netreba pit

sardinka333
31. júl 2015

@lejla13 pred rokmi mi o tom hovorila moja učitelka taliančiny, dáma v rokoch že si vlastným močom - ranným potiera pigmentové škvrny a že jej to pomaha, že naozaj blednu - na kolko to je pravda a na kolko tomu ona sama verila posudiť neviem ale ved existuju bežne krémy s pridavkom ,,urea,, čo je vlastne moč...ale neviem či sa naozaj jedná o moč ako taký alebo skor o niečo ,,vyrobené,,. Najlepší, najkvalitnejší, najčistejší moč je vraj detský.... 🙂

merivoj
31. júl 2015

Prepačte ale piť svoj moč je chore. Je to naozaj doktorka? 😖

lejla13
autor
31. júl 2015

@merivoj áno je. To som bola na Diagnostike celého teba.. je to v Trnave na pešej zóne.

hviezdickananebi
31. júl 2015

@lejla13 a ake mas zdravotne problemy?

lejla13
autor
31. júl 2015

@hviezdickananebi nehovorí sa mi o tom ľahko..... Ženské problémy. 3 roky VKUSE mykozy, bakterie, zapaly... milion antibiotik, mastičiek a žiadna úľava..ale práve naopak. Je to len hošie. Lekarka mi povedala, že už mám imunitu v prdeli. Zasiahnuté viaceré orgány a ak by som v takejto liečbe pokračovala ešte max 3 roky, skončím na onkologii ☹ ☹ ☹ ☹ momentalne som vyhodila všetky lieky (antibiotika, maste) čo som mala doma...

hviezdickananebi
31. júl 2015

@lejla13 ak je ta žena skutočne mudr. a robi takuto diagnostiku, tak vie o čom hovori podla mna...skus to, ak to je jedina sanca....
držim palce 🙂

latvia
31. júl 2015

@lejla13 ja by som si kupila Biobran, na imunitu najlepsi/.....ale stoji nemale peniaze....napriek tomu furt lepsie ako pit vlastny moc.....

stardust
31. júl 2015

@sardinka333 moc a mocovina su dve uplne odlisne Kategorie latok 😉 Do kremov sa pridava akurat tak mocovina.

latvia
31. júl 2015

hlavne moc je kopec latok, ktorych sa telo snazi zbavit.....a davat to nazad do tela.....akoze potieranie po kozi budis, ale nazad ho pit? to mi pride nechutne....hovno nepbsahuje nahodou tiez nieco dobre? zeby sa davalo na lepsiu plet....

lejla13
autor
31. júl 2015

@latvia Za normálnych podmienok je moč sterilný, keďže jeho tvorba je v uzatvorenom cykle. Ak človek trpí nejakým infekčným ochorením vyvolaným napríklad baktériami, tak je prirodzené, že v rámci metabolického procesu sa do moču vylúčia aj baktérie. Na ich zlikvidovanie v organizme údajne stačí, ak chorý človek vypije svoj vylúčený moč. Ten nesie so sebou informáciu a toxíny vzápätí vyvolajú tvorbu protilátok. Tak sa ihneď začína boj proti infekcii vlastnými ozdravnými mechanizmami. Prejavom očistného procesu v takomto prípade môže byť výskyt vyrážok, ktorý ale nie je škodlivý. Moč v žiadnom prípade nemôže byť škodlivý či jedovatý, keďže vzniká z krvnej plazmy.

liebling98
31. júl 2015

@lejla13 toto,čo si písala @latvia máš od tej Dr, čo Ti to odporúča? Tak nech si pani znova zopakuje základy fyziológie urogenitalneho traktu

ervenka
31. júl 2015

No damy, ja mam tento krem na ruky- https://www.kruidvat.nl/kruidvat-hand-therapy-i... a nedam dopustit. urea= mocovina a nie moc. Ked vas meduza "pobozka" a nemate nic po ruke- ocikat- tak radia tu v NL. Jediny clovek, o ktorom som pocula, ze pil moc, bol Mahatma Gandhi.

stellamaris
31. júl 2015

@lejla13 na zenske problemy existuju aj ine pripravky,urinoterapiu nemusis absolvovat. 😉 Vhodne by bolo vyriesit aj problemy po citovej stranke 😉
S urinoterapiou mal skusenost muz mojej sestry,precital si po nete nieco o urinoterapii a zacal chlipat vlastny moc.Prva davka- velke premahanie,potom to islo.Este si moc natiera na tvar a vraj sa citil lepsie.Akurat nam a segre sa zhnusil a sestra sa nechala rozviest.Ani pusu mu dat nemohla,kvoli jeho terapii................. 😅

lejla13
autor
1. aug 2015

@stellamaris A akú inú liečbu (okrem tabletiek) mi odporúčaš? Ja som si pojedla miliony tabletiek, antibiotik, dávala si mastičky, čipky, pila bylinkové čaje, robila zábaly, prestala som používať parfumované vložky a toaletný, dole sa neumývam sprchovým - len čistá voda, ... a čo ja viem, čo všetko som ešte vynechala. Imunitu mám v prdeli z liekov, keby v tom pokračujem skončím na onkologii..........
Zúfalý človek skúsi všetko, len aby bol už zdravý...

trgypadl
1. aug 2015

@lejla13 a ako ta diagnostika tej pani dr prebiehala??

07022007
1. aug 2015

Ahoj poznám človeka, ktorý už 30 rokov pije vlastný moč, preplachuje si stým dutiny atď.... no poviem ti už 25 rokov nemal chrípku, nebol chorý a ak aj, tak len sople na 2 dni :D má 90 rokov a každý boží deň pasie 40 oviec niekoľko km za dedinou, opravuje strechu, orezáva stromy... no proste funguje ako mladý :D a tvrdí že je t vďaka moču .... no ja by som radšej umrela ako 70 ročná, z chrípkou a na vozíku ako piť moč :D ale je to každého osobná vec :D

stellamaris
1. aug 2015

@lejla13 ved som ti to napisala hore.Ak ti vsetko toto nepomohlo,tak je problem niekde ......riesis imunitu a mozno trpis po psychickej stranke. 😖 Mne skoncili zenske problemy s dnom,ked som sa rozhodla svojho chlapa opustit.Precitala som si svoju diagnozu v psychotronickej poradni a pochopila som,ze najväcsi problem v ceste za zdravim som ja sama.
Na posilnenie imunity mozes zacat branim vcelieho pelu a materskej kasicky a dam ti dobru radu: never lekarom uplne vsetko........mne za roky diagnostikovali aj choroby a problemy,ktore vobec nemam.Ja tym polobohom v bielych plastoch vetko neverim a mnohokrat sa mi to aj vyplatilo...........................a preco mas skoncit po liekoch na onkologii,teda nechapem.Znizenu imunitu ma aj moj muz,doslova sa kazdy virus na neho vzdy lepil.Odkedy bere menej liekov a bere zdrave doplnky stravy a vitaminy,ma ju ovela lepsiu.

zipsy
1. aug 2015

ja mama znameho ktory pil moc, kvoli psoriaze, a zevraj pomohlo...

hyta
1. aug 2015

S tým pitím moču by som sa na tvojom mieste neponáhľala. Keď prebiehajú u teba v tele zápalové procesy, tak sa to musí prejaviť i v moči. Určitý čas som takéto problémy mávala, mne v tomto období pomohlo dlhodobé užívanie probiotík, zo stravy som takmer vylúčila sladkosti,v strave viacej zeleniny, ovocie také, ktoré neobsahuje veľa cukru, ideálne sú grepy. Nohavičky len z čistej bavlny, ako si písala, žiadny parfémovaný toaletný papier či vložky, na umývanie skús prevarenú vodu.

lejla13
autor
1. aug 2015

@stellamaris Máš síce pravdu, ale ja som po psychyckej stránke v poriadku. Prešla som si aj tým, a v psychyke to nieje.. A preto mi povedali, že by som skončila na onkologii, pretože mám s tých tabletiek poškodenú pečeň ☹ ....... teda tvrdia to. A máš pravdu že ani doktorom nemôžme veriť všetko. Ona mi tvrdila, že mám imunitu v prdeli, ale ja si myslím,že až tak zle na tom nie je, inak by som bola stále chorá (chrípka, smrkanie,..) A to nie som...
@trgypadl Prišla som tam, povedala som jej aké mám problémy. Posadila som sa do kresla, pripla mi také pásky s káblami na obe ruky, nohy a na čelo. Behom 10min to mala všetko v PC. Potom sme o tom hodinu konzultovali....
@hyta Toto všetko som už absolvovala..a žiadne zmeny,, len to bolo horšie

xevulax
1. aug 2015

@lejla13 ked chces zistit ako na tom si s imunitou, nie je noc lahsie ako objednat sa imunologovi, ktor tinurobi zodpovedajuce vYsetrenia pripadne nasadi podla vysledkov preparaty podporujuce imunitu. Na tvojom mieste nasadim probiotika dlhodobo- predsa treba podporit dobre bakterie, aby tu imunitu trochu udrzali a nic tym nepokazis. Ja osobne by som svoj moc nepila ale kazdy nech robi ako uz a za vhodne

latvia
1. aug 2015

@lejla13 sterilny moc v zmysle moc bez bakterii beriem.....aj ked odobrat moc tak, aby nebol kontaminovany bakteriami ktore mas bezne na pisuli (prepac za vyraz) je dost dobra namaha, hlavne ak ty sa infekcii nevies zbavit prave v tejto lokalite.
aku informaciu konkretne nesie moc? 😕 okrem toho, zaludocna kyselina ma strasne nizke pH, ak mas dostatocnu tvorbu kyselin v zaludku, vie pozabijat aj salmonellove bakterie napr....tak by som chcela vediet, ci tu "informaciu" obsiahnutu v moci kyselina nerozozerie. a ako sa ta informacia dostane k imunitnemu systemu a na zaklade coho imunitny system dokaze znicit infekciu.

kopirujem vetu z tvojho prispevku :
ak chorý človek vypije svoj vylúčený moč. Ten nesie so sebou informáciu a toxíny vzápätí vyvolajú tvorbu protilátok.

cize moc obsahuje toxiny, ktore vyvolaju tvorbu protilatok?aspon tak som si to vysvetlila. v tom pripade nemoze nikto povedat, ze moc je sterilny a neskodny, ak obsahuje toxiny......ci? 😕

latvia
1. aug 2015

@lejla13 mozno ti to pripada , akoze ta zeniem na hranicu, ale ja by spom rada poznala vedou podlozene principy fungovania urinoterapie, nie rozmazane vety typu moc nesie informaciu a toxiny vyvolaju tvorbu protilatok....pretoze infekcia tam dole sama osebe robi tvorbu protilatok a boj imunity s infekciou, preto nechapem to perpetum mobile, v com by malo viac nabudit imunitu.

ja nemam problem uznat akukolvek metodu liecby, pokial je dokazane, ako presne funguje...

latvia
1. aug 2015

@lejla13 nieco podobne ako bola tvoja "diagnostika" absolvovala aj moja sestra a doktor jej radil vylucit urcite druhy jedal vratane niektoreho ovocia, zeleniny atd....postupne na rediagnostike hovoril, ze sa zapal v tele upravuje, zinkasoval za to dohromady 200 eur a o 2 mesiace na to sestre diagnostikovali rakovinu lymfatickych uzlin.....tolko k alternativnej medicine ala diagnostika cez pocitac a vodive kabliky ktore odhalia vsetko....

trgypadl
1. aug 2015

@lejla13 a na akom principe pracuju tie tzv pripnute kabliky na ruky a celo??kolko si zaplatila za to vysetrenie?

davmar
1. aug 2015

určite treba očistiť telo zvútra. úúúplne vylúčiť sladké aj skrytý cukor v potravinách, lebo baktérie žijú prevažne z cukru. Cukrom si kŕmiš baktérie, ktoré ti spôsobujú problémy. Dlhodobo zaradiť probiotiká, aby sa telo dalo dohromady. Vysoké dávky vitamínu C, tiež pridať vit. D a B. Ale základ je v radikálnej zmene stravy - prevažne zelenina. Piť čaje, ktoré prečisťujú, napríklad 3-týždňová kúra žihľavovým čajom. Čaj pestrec prečisťuje pečeň - takže tiež dať pár týždňovú kúru.

freefamme
2. aug 2015

"There is no scientific evidence of a therapeutic use for untreated urine."
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Urine_therapy

katkacandle
3. feb 2017

@lejla13
Ahoj lejla, mas s odstupom casu uz nejake pozitivne vysledky?