Skúsenosti s operáciou karpálneho tunela?

rainbow82
4. okt 2019

Ahojte baby,ktorá z Vás ste boli na operácii karpálneho tunela? Spokojné?Nejaké problémy po?

lucia322
4. okt 2019

@rainbow82 moja teta bola na operácii na oboch rukách a čo viem tak ju to bolelo asi týžden po operácii ešte

rainbow82
autor
4. okt 2019

@lucia322 a nemala potom problém s pohyblivostou rúk?Viem že nejak 1-2 sa nema namáhať rukami.

lucia322
4. okt 2019

@rainbow82 tak určite človek cíti že to už nie je ako predtym ale ak sa dobre zrehabilituje tak podľa mňa to nie je až také hrozné

rainbow82
autor
4. okt 2019

@lucia322 veď áno keby nemám dve deti by mi to ani nevadilo.Kazdy má svoje starosti, každý chodí do práce,nik nemôže pomôcť.Priatel musí robiť bohužiaľ lebo ja som na rodicaku.No neviem či na nu pôjdem

harmona
4. okt 2019

Kamoske to robili v Martine na chirurgii plastickej a velmi si chvalila. Najskor jednu ruku a ked uz bola ok, tak druhu. Jasne, ze citit, ze je po operacii. Ale fungovat moze normalne 🙂

deti95060810
4. okt 2019

svokre robili v ZA...vôbec jej nepomohli, ba práve naopak...spackali celú operáciu.

smolinka024
4. okt 2019

Moj manzel pravdepodobne na taku operaciu pojde...zatial mu ortoped len "napichol" jednu ruku a berie lieky, ale on to uz ma naozaj v "pokrocilom" stadiu a teda mozme ratat s operaciou :( dufam, ze mu to pomoze...ma fyzicky narocnu pracu tak sa toho bojim...inak rekonvalescencia vraj 2-3 mesiace

rainbow82
autor
4. okt 2019

@smolinka024 prajem aby to všetko prebehlo v poriadku,držím palce.

rainbow82
autor
4. okt 2019

@deti95060810 veď toho sa bojím,jedna mamina známa po operácii ochrnula na ruku.Uz si ju necíti.Nic s ňou neurobí.Pocula som toho veľmi veľa

staronova
4. okt 2019

Manžel bol na obe ruky a tiež má ťažkú prácu, napriek tomu to zvládol na jednotku. Dnes ani nevie, že mu dakedy trpli ruky a necítil si ich. Pred 6 rokmi prerobil celý dom a okolie. Robili mu to v BA

rainbow82
autor
4. okt 2019

@staronova To záleží aj od doktora.Pamatate si meno doktora? Ďakujem

staronova
4. okt 2019

Dr Košťál, len neviem, či ešte ordinuje. Tuším tam zaúčal aj svoju dceru.

rainbow82
autor
4. okt 2019

@staronova ďakujem