Skúsenosti s MUDr. Hedera - rhinoplastika

ester_ester
29. júl 2020

Ahojte, viem, že už tu bola podobná diskusia, ale bola o čosi staršia, tak ma zaujíma čerstvý názor, kto má skúsenosť s pánom doktorom Hederom a rhinoplastikou. Absolvovala som u neho konzultáciu, ale trochu ma prekvapil odmeraný prístup a hlavne to, že tvrdil, ako operácia a hojenie nosa nebolí, čo samozrejme viem, že nie je pravda. Chcela by som zúžiť nos (od koreňa po špičku). Ďakujem.

marher
30. aug 2020

@ester_ester ahoj ja som bola u Hederu a som nadmieru spokojna. Na 1x krat krasna praca. Ja som bola na celkovej rhinoplatike. Upravil kost aj makke tkaniva...bola som bez akychkolvek komplikacii. Za mna odporucam.

ester_ester
autor
30. aug 2020

@marher ďakujem za informácie. Po akej dobe si bola schopná ísť normálne medzi ľudí? Hneď po tých dvoch týždňoch, ako ti dali dole obväzy? Žiadne zmeny pri dýchaní ani iné rozdiely si nepociťovala?

marher
30. aug 2020

@ester_ester vies co ked mi dal dolu obvazy tak som mala nos este riadne opuchnuty..ale uz bol uplne iny ako predtym...bol mensi a rovnejsi..., aj tak vyzeral super a tesila som sa z toho... mala som od doktora nejake speci tabletky,ktore som brala na odpuchnutie a aby mi zisli krvave oci...ale prakticky som uz na 15sty den isla do prace. Zmeny v dychani vobec. Vies ono mne sekali kost takze ja som mala vacsi zasach ...mne ten opuch pretrvaval dlhsie...myslim ze aj 3 mesiace...ale nepredstavuj si to nejako extremne...proste mierny opuch...nasledne sa to vsetko pekne usadilo..

ester_ester
autor
30. aug 2020

Ja som bola už na konzultácii, takže to bude tiež celková rhinoplastika a predpokladám rovnako dlhší čas hojenia. Potrebujem si to nejako nastaviť v práci. Ten 15.ty deň to bolo také, že si ľudia opuch stále mohli všimnúť alebo to už nebolo poznať? Ešteže sa teraz nosia rúška 🙂 ďakujem moc za rady

marher
30. aug 2020

@ester_ester vies ti ktori ma poznali ten opuch videli, tym ze ti sekaju kost, pripadne ak musia aj lamat ten opuch tam je ale nie je to nejake hrozne a hkavne postupne odoznieva. Este by som ti dala dobru radu, po operacii budes stale pozerat do zrkadla a sledovat zmeny, mierna asymetria je ok. Po odozneni opuchu sa to vyrovna...drzim ti palceky

monica20
1. nov 2020

@marher Prosím ťa, koľko ťa vyšla konečná cena za rhinoplastiku so všetkým? Tiež zvažujem doktora Hederu. 😊

simik22
16. nov 2020

@marher aj mna by, prosím zaujímala cena,, ďakujem

gabyyygabriela
16. nov 2020

Ahoj, Hedera taky je- je proste odmeranejsi, ale je odborník. Robil mi nos a Ano, mal pravdu, nos vobec neboli-resp.kostenne časti ani trosku nebolia.

ester_ester
autor
17. nov 2020

@gabyyygabriela vďaka. Takže si bola u neho a si spokojná so všetkým?

gabyyygabriela
17. nov 2020

@ester_ester Ano. Vsetko ok. Cena bola tusim do 1800€ komplet rhino

marher
6. dec 2020

@simik22 ahojte pkatila som 1800 a to som si tam dala robit aj interne predoperacbe vysetrenie. Pan doktor bok super aj na kontrole

twiggy_01
3. júl 2021

@ester_ester zial nedoporucujem

pugloverivie
7. jún 2022

Ahojte, ja som bola tiež u Hederu cca 4 roky dozadu a dopadlo to tak, že som musela ísť teraz na reoperaciu ale už k inému doktorovi. Po Hederovi mi ostal nos krivy, prepadnutý a spadnutá špička plus asymetria s tým, že výsledok bol zly hneď po daní dole sádry a na kontrole po 3 mesiacov mi na moju nespokojnosť alebo skôr normalne otázky prečo mám na nose hrbolcek povedal, že to zmizne a on je spokojný so svojou robotou. Hrbolcek nezmizol a pridala sa ku nemu prepadlina, spadnutá špička a nos tahalo do pravej strany a z kazdej strany vyzeral inak 🙂 ale aby som len nepindala - kamarátke urobil prsia a tie mu naozaj vyšli… ale na nos ku nemu, fakt nechoďte 🤭

monnyqa
19. dec 2022

@ester_ester ako si dopadla nakoniec? Absolvovala si plastiku ?Si spokojná ?☺️

ester_ester
autor
21. dec 2022

@monnyqa Uz to boli 2 roky co som absolvovala plastiku. Som v podstate spokojna je to urcite zmena k lepsiemu, je to prirodzene. Teraz uz vsak spekulujem ze nos mohol byt este uzsi a podobne, ale tak na com sm sa dohodli to aj spravil

sislik12
1. máj 2024

@pugloverivie ahoj. Kde si bola prosím na reooeracii nosa? Mohla by som vidieť fotky pred reoperaciou a po nej? Vdaka

moami
2. máj 2024

Ahojte bola na rhino niektorá z Vás v KE? Máte tam na nejakého MUDr. odporúčanie?ďakujem