Skúsenosti s Mident

21. sep 2023

Ahojte, máte niekto skúsenosť s Mident? Presnejšie s ich vyberateľným nočným strojčekom spiArovnej? Funguje to? Videla som vel recenzií aj fotiek, no stále som voči tomu trošku skeptická.

rehkia
9. nov 2023

Tiež ma to zaujíma

ivet1908
12. nov 2023

Tiež to pozerám, ale chcela by som názor tu niekoho. Tie recenzie môžu byť vymyslené.

makduska
11. jan 2024

Dobry den, tak ja som si nakoniec po dlhom odhodlavani tieto rovnatka objednala. Ale je to s nimi celkom koplikovane. 😅 skusala som najprv jednotku a kazdu noc som sa zobudila na to, ze som nasla strojcek mimo ust 🙈 za kazdym mi vypadol. Tak som vyskusala hned tu dvojku a zatial ten isty problem. Dam tomu sancu este cez den. Lenze v praci to nosit nemozem 😂 tak uvidime aky to bude mat celkovy efekt. Toto su zatial moje par dnove skusenosti. Ale ked mam strojcek nasadeny, zubky bolia. V minulosti som mala fixny stojcek, pocit bolesti je podobny. Len nakolko mi zuby mudrosti posunuli predne zuby, tak som si ich dala vytrhnut a skusam najpr toto. Ale tak uvidime ci to k niecomu bude 🤷‍♀️ mozno v mojom pripade aj k nicomu. Ale tak kazdy mame odlisne zubky, mozno niekomu to nevypadava 🤷‍♀️

ivet1908
12. jan 2024

@makduska ja mám predkus, ale vsetky zuby pokope tak neviem kam by sa mi to posúvalo. Celé sa to asi neposunie že?

makduska
12. jan 2024

@ivet1908 tak to vam neviem povedat ci vam to pomoze. Ja som si to kupovala s tym, ze mi moj zubar povedal ze mi to asi nevyrovna zuby ale ani neuskodi 🤷‍♀️. Tak som si povedala ze za tie peniaze, vyskusam-uvidim. Ale mam ich len od vianoc.

ivet1908
13. jan 2024

@makduska dakujem za odpoved. Vyskusam najprv len D1 a uvidim, či s tým vobec zaspim.

a_andrejka4
29. feb 2024

@ivet1908 ake mas skusenosti? 🙂

django871
15. mar 2024

Ja mam, ale iba jednotku, tiez mi obcas vypadne, ale inokedy, keď sa do neho viac zahryznem, tak drží pevne do rana a aj citilo, že to niečo robí. Rozmyslam, ci doobjednat 2 a 3. Nosila som strojcek, potom som na to mala taku priesvitnu nasadku, kt drzala zubky pokope, ale tu som stratila. Tak som si potom objednala tento od mident aby to bolo aspon v udržiavacej rovine. Neda sa s tym ale rozpravat a dycha sa nosom, co je pre spanok ok.

ivet1908
24. mar 2024

@a_andrejka4 Ešte som si ho neobjednala. Stale rozmyslam. Keby to bolo len na horne zuby. Neviem si predstavit s tym spať.

a_andrejka4
24. mar 2024

@ivet1908 mam to uz kupene zo shein, vsetky 3 ma vyslo asi 10 eur dokopy 🤭😀😀 ale da sa s tym spat 🙂

ivet1908
25. mar 2024

@a_andrejka4 aj cítite, že to ťahá zuby?

a_andrejka4
25. mar 2024

@ivet1908 ano robi to tlak na zuby, v prvy den ma boleli dost 😀 ale dost flakam to nosenie

ivet1908
27. mar 2024

@makduska dobrý deň, ako ste spokojna so strojcekom?

myska91
23. apr 2024

@a_andrejka4 máte prosím odkaz kde ste to kupovala? Děkuji

zuzkac1981
21. aug 2024

Vôbec to nesedí na zuboch a vypadáva

nikolkanice
23. aug 2024

Ahojte. ja som objednala to iste ale cez allegro
skusam prvy tyzden🙃

ivet1908
8. sep 2024

Ja som to vrátila. Nedalo sa s tým spať.