Skúsenosti s MCT olejom pri chudnutí

limetka69
2. feb 2020

ahojte baby, je medzi vami nejaká, ktorá by mala skúsenosť s týmto olejom pri chudnutí? poprosím nepísať, že pomocou žiadnych doplnkov neschudnem, to viem. Čítala som zaujímavé veci ohľadom toho ako funguje, hlavne pri dodržiavaní nízkosacharidovej stravy.

amelia000
2. feb 2020

@limetka69 ja osobne nie ale poznam zopar chlapov z toho jeden profi kulturista, ktory ho pouziva v priprave na sutaz.

konik23
2. feb 2020

Mct olej je veľmi účinný a dobrý pri chudnuti nemôžeš však čakať ze netreba vôbec cvičiť, nejaký ten pohyb treba bude

limetka69
autor
2. feb 2020

@amelia000
@konik23 dakujem baby, samozrejme stravujem sa LC a vraj prave pri tom je ten olej velka podpora, tak nad nim uvazujem, pohyb mam, sice sa nenicim vo fitku, ale tak hybem sa nejak no :D

amelia000
2. feb 2020

@limetka69 urcite vyskusaj, ja som to mala v plane tiez ale nejako som otehotnela :D tak to vyskusam potom 🙂

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
limetka69
autor
2. feb 2020

@zazvorka87 ano urcite, nevyhodi ta z postu podla mna, do kavy ked si das, pretoze neprechadza travenim a podporuje ketozu, aj to je jeden z dovodov preco nad nim premyslam

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
limetka69
autor
2. feb 2020

@zazvorka87 nie nebudes, obsahuje kalorie a normalny ta zasyti, navodzuje ketozu, cize by si mala sa prepnut na spalovanie svojich tukov, cize nehladovat, treba skusit, pisem teorie, vyskusane nemam, ale objednam ho urcite

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
limetka69
autor
2. feb 2020

@zazvorka87 mtc je z kokosoveho oleja, kokosovy olej obsahuje 20% cca mtc, a mtc je 100%, cize silnejsi, a hlavne tym je iny, ze neprechadza travenim, cize nenastartuje zaludok, ako by si nejedla, kokosovy obsahuje aj ine kyseliny nasytene, nenasytene, mam v tom zmatok, ale, proste ten sa normalne travi

nevludna
2. feb 2020

@zazvorka87 ako dlho robis if? Ak si stale hladna nerobis to spravne. Skus pridat k tomu ketozu. Ma tvoje telo dost tuku? Ak robis if a ketozu, telo spaluje tvoj tuk, nemala by si byt hladna. Jedine, ze vzdy v stravovacom okne sa najes sacharidov

limetka69
autor
2. feb 2020

@nevludna kazde telo je ine, ja som LC a ked som IF tak som hladna, jem menej, chcem kcal deficit a potom som hladna, ale je pravda, ze sa napijem a zase mam na cas pokoj a tak dookola, ale
@zazvorka87 vobec nemusi byt LC. mozno len postuje 🙂

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
limetka69
autor
2. feb 2020

@zazvorka87 low carb,nizkosacharidove stravovanie, keto

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
limetka69
autor
2. feb 2020

@zazvorka87 postupne obmedzovanie je blud podla mna, pretoze si hladna a mas chute, keby si do toho vbehla na 100% nemas chute, ani hlad a je to najlahsie, len treba mat plan, a to si nemysli, ze sa neda jest sladke popri tom, len musis mat LC potraviny, da sa nahradit vsetko, da sa piect pecivo, robit kasa sladka, vsetko, mam skupinku low carb pridaj sa 🙂 ak chces. nejde ti to kvoli kolisaniu inzulinu, a je jedno, ze si si dala len ryzu, je to sacharid, a ten proste dvhne inzulin a po nom pride hlad, chut na sladke a je to kolotoc, ktory pri 100% lc nepoznas, ja nemam cheat day, lebo sa neviem znormalizovat potom, ale su baby co maju volny piatok, alebo sobotu, proste jeden den a zvladaju to, ale ja ked uz tak som za cheat meal, cize jedno zakazane jedlo, sem tam, raz za 2-3 tyzdne, ale hned to lutujem, lebo brucho ako balon a zravka, :D a zistila som, ze milovane rizoto vobec nie je take fajn ako sa mi zdalo, zmenili sa mi aj chute 🙂

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
limetka69
autor
2. feb 2020

@zazvorka87 pridem domov pozvem ta,

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siskaa86
17. apr 2021

Chat dať

susily
15. apr 2023

Nemate nahodou skusenost s mct olejom ci dokaze pomoct pri zapche??

qlara
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jakubik
6. júl 2023

@limetka69 prosim ta este mas tu skupinu low carb?