Skúsenosti s liekom Escitalopram 10 mg

22. júl 2023

Ahojte, máte niekto skúsenosť s týmito antidepresivami ?

zuzaw
2. sep 2023

Ahoj. Beriem ich 2,5 roky . Prečo sa pýtaš? Máš ich brať prvý krát? Aký problém ak smiem vedieť?

rebeka64
12. okt 2023

@zuzaw dobrý deň prosím vás mali ste nežiaduce účinky ja ich teraz nasadzam druhý krát a je mi strašne... neviete koľko trvajú nežiaduce účinky?

slovakboy
12. okt 2023

Ja som bral 15 mesiacov. Na začiatku prvé dva týždne teosku zhoršenie úplne zabrali až po 5 týždňoch potom super. Pri vybiehaní mierne závraty komunikácia medzi očami a rukami bola opozdene ale to len v krátkych zábleskoch nič hrozné. Odporúčam mne veľmi pomohli s ani som nevedel že ich beriem. Riadne som chodil do prace športoval všetky aktivity. Aha Sorry libido mi rapídne kleslo ale občas sa sex podaril. Nevadilo mi to ale a ani manželke.

andreina27
13. mar 2024

@slovakboy chcem sa opýtať ci to beriete ešte stále sa bojím že uz vždy budem musieť mať lieky nejaké

slovakboy
14. mar 2024

@andreina27 nie ja som to bral 1,5 roka. Tak sa to zvykne brať aby to malo trvalý účinok. Pol roka by nemalo význam. Minimálne rok.
Teraz vidím že som písal 15 mesiacov ale keď som si to teraz zrátal tak to bolo presne 18 mesiacov. A neberiem už žiadne lieky od vtedy. A ani nemám žiadne ťažkosti.

autor
19. mar 2024

@slovakboy koľko mg ste brali prosím vás 😊

slovakboy
19. mar 2024

Uz si nepamatám ale viem že tú nižšiu dávku z dvoch. A prvych 5 dní len 1/2 tabletky a posledné dva tyzdne 1/2 tabletky. To je nabeh a vybeh.