Skúsenosti s japonskou kozmetikou Ruhaku a Makanai.

leaxa
14. júl 2019

Ahojte, prosím Vás máte skúsenosti s japon.kozmetikou Ruhaku či Makanai, pripadne inou japonskou kozmetikou?
Hľadám pre seba hlavne krémy na pleť a pod oči. Na suchú pokožku a vrásky.
Vopred ďakujem.

hanybi
14. júl 2019

@leaxa je tu skupina ‘Korejska kozmetika’-skus tam;)

leaxa
autor
14. júl 2019

@hanybi len tie dve kozmetiky japon.a korejska, su dost odlisne, ale skusim dakujem

trnci
8. aug 2019

@leaxa ahoj, ja mam skusenost s Hada labo. Pouzivam pol roka a som velmi spokojna. Pozri cez ebay. Cenovo dostupne. Na youtube mas navody ,ake pripravky si kupit, lebo toto nie je o jednom kreme. Najskor gel alebo pena na cistenie, potom lotion, milk, a krem. Ja pred kremom davam serum este. Zo zaciatku sa mi to zdalo lepkave, ale ide o to, aby si vsetko pekne natapkala do pozky. Myslela som si, ze mi to upcha pory, ale prave naopak. Plet sa pekne vyhladila a je ako napumpovana. Som velmi spokojna

trnci
8. aug 2019

@leaxa vsetky pripravky mi vydrzali pol roka, velmi malo toho treba. V predstihu objednavam dalsie

spinoscapularnabeta
20. okt 2019

@leaxa Ahoj ja pouzivam obe znacky, je to to najlepsie co som zatial mala. Pouzivam celu ruhaku radu a makanai krem na ruky. Dostala som ich na vianoce. Vtedy som bola v stave že som sa zmierovala s tym ze ach jo uz zacinam starnút. Tvar suchá, vrasky viditeľné. Ruhaku je trosku mastnejsia, ale vobec nieje tazka.... ale ta plet!!!! Po prvom raze bolo brutalne vidiet aka je pokozka vyzivena pružná. Vtedy som mala male babo takze som sa o plet nestarala kazdy vecer ale efekt bol stale rovnaký. Nedam na nu dopustiť, hlavne neobsahuje chujoviny. Je cisto prirodna, z toho sa tesim najviac. Olej a tonik mam ešte od decembra takze sa pomalicky mina. Najrychlejsie som minula serum to som si ale vobec nesetrila. Inak aj rada makanai ma serum so zlatom zevraj. Na to si robim zalusk, asi zase poprosim jeziska😊 krem na ruky makanai je velmi zvlastny, vonia ako kadidlo ale rychlo som si zvykla. V zime mam velky problem so suchymi rukami az mi praskaju ale s tymto kremom pohoda. Konecne úľava, pouzivam ho aj na exem.

Dufam ze ti moja "recenzia" pomôže. Japonci su proste topka.