Skúsenosti s diétou od Herbalife

swwan
1. júl 2017

Ahojte,skúšala som x diét,no každá z nulovým výsledkom. Uvažujem o Herbalife,má niekto skúsenosti? Myslím,že sú to vyhodené peniaze,ale predsa by má zaujímal váš názor. Ďakujem🙂

evittam
1. júl 2017

@swwan Presne tak. Jediné na čo to zaberie je tvoja peňaženka. Dať za sušený koktejl 40-50 Eur je dosť. Vieš si to spraviť lacnejšie mlieko+ovocie-napr. A vieš prečo žiadna diéta nezabrala? Lebo žiadna nezaberá a ak zaberie ako náhle s ňou prestaneš tak to máš späť aj s úrokmi. Jediná cesta je vyvážená strava a pohyb - 80%/20%.😉

lenicka6697
1. júl 2017

@swwan ja som kedysi prave pri Herbalife schudla vyse 30 kg, na druhy krat uz iba 2 kg, ktore sa aj tak vratil. Uz to na mna nezabera. Stravovacie navyky dodrziavam, sladke moc nejem. Cukru sa vyhybam, akurat do kavy raz za tyzden cukor. Pohybu mam az az pri tom mojom sidle no vaha nie a nie dolu. Ludia mi sice hovoria, fiha ako si ty schudla, drzis dietu? No ja sa tak necitim. Nosim velkost 42, nohavice 44/46 (podla strihu), predtym 52-54. Nieco mi sadne aj L.

swwan
autor
1. júl 2017

@lenicka6697 čo všetko si mala od herbalife? Za aký čas si schudla tých 30kg?

lenicka6697
1. júl 2017

@swwan Formula 1- koktail, , Proteinovy doplnok prasok, Thermojetics (istantny bylinny napoj), fiber & herb, cell activator, multivitamin complex, cell u loss, omega 3 . Schudla som sa 2 mesiace. Teraz mi to uz nezabralo vobec. Inak bolo divne, ze bol zle uvedeny nazov namiesto Fiber & herb bolo napisane Fibre & herb. Objednavala to mama, v case toho velkeho schudnutia z alfafit.cz a tento rok cez Herba shop SK nejaky.

swwan
autor
1. júl 2017

@lenicka6697 fúúú,to je kopec peňazí,mne jeden na FC ponúka Formulu1,thermo čaj+aloe sirup za 109€.Nie je to veľa,ak by to malo zabrať,len ak nie,tak škoda aj tých 109€.Ešte mi píše,že mi to vydrží cca na 2 mesiace,čo je asi blbosť.Ráno koktail,medzi tým čaj,obed normálny a večera koktail.Jedla si aj niečo medzi tým?

lenicka6697
1. júl 2017

@swwan stoji to aj viac a nevydrzi to cely mesiac. Rano a vecer : kokteil + vitaminy (fiber & herb, multivitamin complex, omega 3,6 + cell u loss. 1 lahke jedlo denne. Vhodne je kupit aj vlakninu : psyllium

lenicka6697
1. júl 2017

@swwan napr. ja som to aloe vera nemala vobec kupene. Co kupovala mama tak vyse 200 eur na "1 mesiac" . moze sa jest 1 lahke jedlo denne. Zo zaciatku vobec nic, iba napoj a vitaminy, po par dnoch pridavat napr.suchare, tofu, dusene kuracie s ryzou, hlivovy perkelt, zelenina, ovocie, pecena zelenina bez oleja. To je ale individualne. U kazdeho inak.

evittam
1. júl 2017

Zeny zacnite konecne rozmyslat a zdravo a vyvazene sa stravovat a pojde to. A nie vyhadzovat peniaze von oknom za umeliny a s.acky a cakat,ze z toho schudnete....
Ale btw.su to vase peniaze.

lenicka6697
1. júl 2017

@evittam ja to nekupujem a mame som povedala aby to uz nekupovala, bude na zdravu stravu, zeleninu a ovocie. Uz nechcem ziadny herbalife vidiet, bolo mi po nom posledne nevolno

yollanda
1. júl 2017

@swwan kup si tie koktejly v dmke za 9€. Je to to iste

swwan
autor
1. júl 2017

🙂máš ich odskúšané?

yollanda
3. júl 2017

@swwan ano, a chutovo su dokonca lepsie. Inak nezabudaj, na herbalife robia rekkamy celebrity ako ronaldo atd. Musia ich zsplatit, preto je to drahe jak prasa

bazoskaa
4. júl 2017

na dietu by som určite spravila najskôr kúru z aloe vera gelom aby sa telo prečistilo a k nemu artičokový nápoj.. vdaka niemu sa tuky rýchlo rozložia , zlepší sa ti metaboizmus,zníži cholesterol v krvi ...chutí to ako becherovka bez alkoholu 😀
treba cez deň normálne jesť žiadne hladovanie ale samozrejme neprehánať to so sladkým a pečivom..posledné jedlo najneskôr o 18 tej..treba piť vela vody a ked ťa prepadne hlad maj pri sebe trošku fenilku ..ked rozhryzieš jedno zrnko feniklu tak sa dostaví pocit nasýtenosti...a kilá pojdu pekne dolu..dal som tak 10 kg viac som nechcela..teraz si váhu strážim , mám po ruke artičokové tablety a ked sa na mňa zas nalepí tak si spravím túto kúru čo som opísala...držím palce

marianka87
17. okt 2017

@bazoskaa ahoj. Na fenikel si myslela?

anjelik107
23. júl 2018

@swwan ahoj ak chceš schudnúť s Herbalife, kľudne mi napíš, vieme sa dohodnut aj na cene.

kiselovaa
23. júl 2018

Ja som mala koktail po treťom pôrode. Schudla som 12 kg za tri mesiace. Ráno koktail,potom desiata jablko,alebo marhuľa,hrsť orechov,obed kuracie mäso,zelenina,bulgur so zeleninou, polievka zeleninová olovrant väčšinou tvaroh,alebo cottage cheese a večera buď koktail alebo omeleta,zelenina na pare,... Mne to pomohlo. Ale otehotnela som a po štvrtom pôrode je to ťažšie. Znova som sa dala na koktail,no ide to veľmi pomaly. Mám aj čaj od nich.

kiselovaa
23. júl 2018

Samozrejme nič nie je zázračné. Chce to celoživotné sebazaprenie. Ja som si zvykla na tekuté raňajky,mne už pečivo nechýba. A jem veľa zeleniny, ovocie. Pijem veľa vody, čaju.

didusik001
15. aug 2018

@kiselovaa ahoj, dnes som bola na výživovom poradenstve, vysvitlo, že Herbalife...chcem sa spýtať, papala si ich produkty 3 mesiace a potom si prestala? Ako si sa stravovala potom?

kiselovaa
16. aug 2018

@didusik001 ja kotalil pijem doteraz ak nemáme tak si dám praženicu, cottage cheese alebo niečo ľahké.

didusik001
21. aug 2018

@kiselovaa a už iba ráno ho piješ?

lulila098
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lulila098
26. aug 2018

@anjelik107 ahoj na akej cene sa vieš dohodnúť

anjelik107
26. aug 2018

@lulila098 dohodneme sa v súkromnej správe

lulila098
26. aug 2018
727simqa
26. aug 2018

@bazoskaa môžem sa opýtať aká je to kúra s aloe vera gélom a ten artičokový nápoj? Kde to kúpim? ;) 🙂

swwan
autor
27. aug 2018

Koktail nemusí byť od Herbalife,môže byť hocijaký iný,oveľa lacnejší🙂. Ostatné výrobky sú oničom. Zbytočne vyhodené peniaze.

bazoskaa
27. aug 2018

@727simqa to sú produkty z Justu, Just & Nahrin nájdeš na nete, fungujeme už dlho na ich produktoch nám vyhovujú lebo fungujú... Objednávam si sama už som s tým nakazila celú rodinu tak som sa registrovala..

macik34
9. jan 2019

@swwan skusala si tenn Herbalife? Kde to kupujete a co hovorite na Herbaprodukt?

anjelik107
9. jan 2019

@macik34 ja ho predavam, môžeš mi napísať. Originál produkty sa dajú kúpiť len u distributoroch.