Skúsenosti s detoxikáciou

veronika56
3. jún 2014

Dobry den mamicky prosim vas chcem vas poprosit o radu mate skusenosti s detoxikaciou organizmu ? S praskom Naturalhelp complex? alebo z tabletkamy guarana ? dakujem

graziela
4. jún 2014

Pokial viem, tak guarana nema detoxikacne ucinky, skor pomaha pri unave a vycerpani, dodava telu energiu..ma podobne ucinky ako kava, kedze obsahuje kofein, pozri tu: http://www.nutrimas.sk/Guarana-BIO-90-kapsuli-d....
Ja by som skor na detoxikaciu odporucala chlorellu, najdes ju tiez na tej stranke, rozne balenia, BIO.

monkabr
4. jún 2014

Na detox su co sa tyka prirody najvhodnejsie vytazky z:
rastlina NONI - Morinda citrifolia
ovoccie Maqui berry- zdaleka najsilnejsi antioxidant medzi ovocim na svete
Lykopén- najsilnejší antioxidant rastlinného pôvodu, získavaný zo specialnych druhov paradajok
Kludne mi napis spravu, poslem ti nejake odkazy, nechcem tu robit reklamu eshopom

zolinono
4. mar 2015

NaturalHelp complex ma vynikajúci prostriedok na prečistenie, a veľmi šetrný, jemný,a jednoducho sa používa. Ja ho používam už dlhšiu dobu s väčšími menšimi prestávkami podľa potreby a môžem povedať, že nemm problémy ani so stolicou, ani s nadúvaním, a vôbec. Vrelo odporúčam🙂

zlatka79
4. feb 2019

@veronika56 veľmi dobre skúsenosti mám aj s Pro balanc od spoločnosti LR. Vhodné na detoxikáciu organizmu