Skúsenosti s antiperspirantom Perspi Guard

erikamarincinova
12. júl 2013

Mate skusenosti s tymto antiperspirantom? Vedeli by ste mi poradit ci sa da zakupit aj v niekde v lekarni vramci BJ, PO?

Rozmyslala som aj o Driclore, ale co som citala diskusie dost ma to odradilo to stipanie, svrbenie a zapaly zliaz.

janka2273
12. júl 2013

@erikamarincinova Ale ten Driclor aj na 100% funguje 🙂 asi ako jediné,čo som vyskúšala..telo si na to zvykne a nemám s ním nijaké problémy..ale boli,to je pravda ☹ no nič iné nezabralo tak ako práve on..

erikamarincinova
autor
12. júl 2013

no tak asi vyskusam ten Driclor, je o dost lacnejsi od toho povodneho co som chcela, snad to prezijem 😀.
Da sa pouzivat aj na tvar resp. celo?

linda20111
12. júl 2013

@erikamarincinova driclor sa dava iba pod pazuchy, dost stipe a vysusuje. moja rada z vlastnej skusenosti - nedavaj si ho po holeni 🙂 🙂 🙂

janka2273
12. júl 2013

@erikamarincinova Driclor pod pazuchy,i na chodidlá píšu mám dojem..je na ňom presný návod,ako ho používať..jasne,že nie po holení 😝 dáva sa večer min hodinu po umytí..ja ho používam cca 9 rokov,,najprv svrbel,ale asi som sa s ním moc mazala..teraz si dávam cca raz za 3 mesiace,pretože potenie pod pazuchami úplne prestalo 🙂 🙂 🙂
V inej diskusii maminy písali,že ked sa človek prestane potiť pod pazuchami,tak pot vylezie" inde..ale ked je mooc horko,človek sa tak či tak spotí aj na viacerých miestach,no iné je,ked sa človek potil aj vtedy,ked nemal prečo...takže mne ,ale aj kamarátkam,ktorým som to poradila a mali väčšie problémy to zabralo na 100% 🙂 Toto je riešenie,ked žiadne antiperspiranty,krémy,ani pitie šalvie,či iného nepomáha...

mikibe
12. júl 2013

driclor obsahuje aluminiové soli-hliník,takže je toxický,potom neplačte na onkológii same si zato môžete,pretože nečítate zloženie....a ešte aj deťom kupujete....myslíte si naivne ved ked to kupujem z lekárne tak mi to nepoškodí ha-ha-ha 😒

janka2273
12. júl 2013

@mikibe To je čo za reakcia preboha??čo sme v škôlke??alebo sme húsky spolu pásli?načo toľký výsmech a arogancia?to ste nemuseli ani reagovať..úplne trápne 😒

roman25
21. mar 2014

Zdravím Vás všetkých,
Perspi-Guard môžem len odporučiť!
Driclor mi spôosobil silné bolesti a vyhádzanie v podpazuší. Perspi-Gaurd je šetrný k pokožke a nemám s ním absolútne žiadny problém! Ani keď som si omylom aplikoval roztok po oholení podpazušia.
Čo sa týka predaja v lekárňach, informoval som sa na stránkach Nepotsa, ktorý sa zaoberajú predajom týchto výrobkov, o dostupnosti v lekárňach. Odpoveď bola že je to momentálne v štádiu a pracujú na tom, aby sme si mohli prípravky kúpiť aj v lekárni, nie len na internete.
Rozhodne odporúčam!

blue99
21. jún 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
daniela022
24. apr 2015

pripájam vlastnú skúsenosť....neúčinkuje vôbec

dadeq
20. júl 2015

Ahoj, už je to asi cca mesiac čo som si zakúpil produkt od perpsi guard, zakúpil som si produkt maximum 5, musim povedať že som sa veľmi často potil, kamarát mi odporučil tento produkt.. síce problém sa neodstránil pretože potiť sa potí každý ale musím uznať že sa potím o 80% menej.. produkt som zakúpil tu: http://www.mysalon.sk/potenie/ , chcel som zakúpiť v lekárni ale bol tam o 30% drahsi...

dafneee
21. júl 2015

Tiez chcem odporucit tento produkt mne velmi pomaha 🙂 A tiez som nahodou objednavala z mysalonu ktory mi kamaratka odporucila takze vam odporucam 🙂

dagmara4747
6. sep 2015

Ahojte, môj manžel skúsil ten perpsi guard lebo fakt sa dosť potil a môžem povedať že fakt fungoval 🙂 Osobne odporúčam eshop http://www.mysalon.sk/potenie/ kde máju všetky produkty od perspi guard a vedia aj odborné poradiť 🙂

kikina84
8. mar 2016

@dagmara4747 to je zaujimave ze vacsina prispievajucivh je už neaktivnych a odpovede mi pripominaju podplatených ludi z teleshpingu,co natrepu za peniaze aj to co netreba a pritom je minimalne polovica tych vyrobkov uplny šit..no neviem čo si o tom myslieť..nájde sa tu niekto kto ten pripravok aj naozaj skúšal? diky za info

bosorka81
25. mar 2016

@kikina84 Hlásim sa 🙂. Ja ho akurát testujem, ca. 10 dní. Zatiaľ spokojnosť. Po prvom použití účinkoval tak na 80%, po druhom už úplne. Na rozdiel od Dricloru vôbec neštípe a po jeho aplikácií ma podpazušie nesvrbí (u Dricloru som sa hlavne v noci budila a išla som sa doškriabať do krvi). Uvidíme, ako bude fungovať aj naďalej, lebo napr. u Dricloru mi účinok vydržal najprv 3 týždne, a potom max. 2 dni. Ale zatiaľ som teda spokojná 🙂.

trinity333
24. máj 2016

zajtra mi ma prist. my salonu. Driclor hrozne pichal,svrbel,stipal no zabral len sa to nedalo vydrzat.Som zvedava na tent. Ak nezaberie chystam sa z justu na slezovu gulicku. Vraj je tiez dobra

lilienlukacs
5. júl 2016

Dnes som prvýkrát aplikovala dam vediet výsledok 🙂

trinity333
6. júl 2016

Pre mna super

mata1001
4. sep 2016

@lilienlukacs ahoj ako si spokojna s prepsiguarom ci ako sa to pise...chcem nieco menej agresivne ako driclor...

katyt
4. sep 2016

Ja používam toto a je to super, síce sa človek potí, ale ten pot je bez zápachu http://www.bionatural.sk/p/salt-of-the-earth-cl...
zo začiatku som tomu veľmi neverila, ale fakt to funguje, určite lepšie ako tu spomínané prípravky s obsahom hliníkových solí o ktorých už snáď každý musí vedieť, že sú škodlivé.

lilienlukacs
6. sep 2016

@mata1001 Ahoj, kupila som si ho ja aj kolegynky dve a tento tyzden aj moja sestra. Myslim ze je lepsi ako driclor. Davam si ho len raz za tyzden a super. Trosku ma taktiez stipe ak mam oholene podpazusie ale nie je to tak ako pri driclore. Odporucam ho je sice malinky ake ucinny.

mata1001
6. sep 2016

@lilienlukacs dakujem ze si mi odpovedala 🙂 super tak ho vyskusam 🙂

krepes
16. feb 2017

Žienky,može sa použit aj v tehotenstve? Googlim ale nic som nenašla.