Skúsenosti s antidepresívama

julka1982
16. sep 2023

Ahojte
Nemám to s kým prebrať a keďže sú to moje prvé Ad neviem čo a ako .beriem ich už dva mesiace aj týždeň .od začiatku tuším zaberali lebo nemala som postupne žiadne trpnutie búšenie srdca atd .zhruba po mesiaci som začala cítiť miestami zmeny zas nejaké trpnutie,potom zas pár dni kľud a dookola .potom začali návaly horúčav .to som ich brala už skoro dva mesiace .neurológ vravel že to môže byt len prechodne .bolo prešlo zas bol chvíli kľud a teraz zase mám cele dni trpnutie zlu chuť v ústach búšenie bolesť hlavy.mám to vydržať alebo volať doktorovi ?nemala by som po dvoch mesiacoch byt už fit?

luccija
16. sep 2023

@julka1982 nemáš pred menzesom?daj si ukludnovak.Beries aj magnosolv?Choď k lekárovi, keď sa Ti to nezdá Ani na AD nebude svet len ružový a nebudeš sa stále cítiť dobre.
Čo máš diagnostikované?

julka1982
autor
16. sep 2023

@luccija dik za reakciu
Mám práve menzes už pri konci
No ja mám neurológa ďaleko 😁to je to tak neviem sama čo robiť .pretože ako píšem nemala som už žiadne prejavy
Diagnózu mám uzkostno-depresívnu poruchu ( tetania) ale on ju neuznáva

luccija
16. sep 2023

@julka1982 uzkostno depresívnu diagnostikuje psychiater aj tam chodíš?
Daj si ukludnovaky, keď máš doma a pravidelne magnézium a b vitamíny.A nevšímať si to aj, keď to je tazke

julka1982
autor
16. sep 2023

@luccija nie nechodím .mám len neurológa

lavender94
16. sep 2023

A aké lieky užívaš? Nie vždy zaberú prvé predpísané. Choď radšej za psychiatrom, má predsa len viac skúseností v tomto

deti95060810
16. sep 2023

no po 2 mesiacoch by tieto stavy už byť nemali... kontaktuj lekára...

julka1982
autor
16. sep 2023

@lavender94 elicea 15 mg .mám dobrého neurológa vyzná sa výborne bývalý primár v Nemecku a vie čo predpisuje
Len mi to príde trápne zas mu volať že ci môžu byt také stavy .on mi sám vravel že zlepšenie mám čakať cca po dvoch mesiacoch .no mne zaberali od začiatku a teraz akoby prestali

nelca0510
16. sep 2023

@julka1982 Iveta,si to ty ? Len s lepšou gramatikou? Posielala som ti pribalovy leták a tam máš rozpisane,kedy čo zaberie...

julka1982
autor
16. sep 2023

@nelca0510 nie😂