Skúsenosť so zubnou pohotovosťou Krížna

noemikatka
17. júl 2021

Ahojte mám otazocku v stredu som bola na pohotovosti vybrali mi nerv a dali vložku 80€🙆🏽‍♀️ ide oto že ten zub ma stále na dotyk boli a je citliví myslite že mi stym niečo spravia ked tam pôjdem naspäť prišla som z bolavym zubom a odchádzala tiež 😲😥tak isto... tak začo som zaplatila 😔

daridari11
17. júl 2021

@noemikatka Ja by som to radšej riešila so svojim zubárom/kou. Tie pohotovosti sú naozaj iba v prípade, že Ťa to urgentne chytí v noci či cez víkend. Hoci práve na Krížnu boli veľmi dobré recenzie. Zuby nie sú lacná záležitosť, ale blbé je teda, že Ti problém nevyriešili. Ja by som sa objednala hneď v pondelok svojmu zubárovi na Tvojom mieste.

noemikatka
autor
17. júl 2021

@daridari11 ide oto že nemám zubára vyradil mi kartu pretoze moja išla do dôchodku a prevzal iný a keď som volala povedal že kartu tam už nemám 😤 mne ide hlavne oto začo som zaplatila keď to nie je vyriesene ako píšete

lejla77
17. júl 2021

Ja ked som odtial odchadzala, tak ma to nebolelo, ale do tyzdna musel ist zub von este pred vyplnenim, lebo bolest sa vratila.

noemikatka
autor
18. júl 2021

@lejla77 to je strašne akože začo platíme prídeme tam z problémom ktorý majú vyriešiť ale nevyriešia ho🤬

adka7891
4. dec 2022

@noemikatka ahoj, keď ti vyberali tie nervy a že máš potom prísť tak ti vysvetlila čo bude nasledovať?

noemikatka
autor
4. dec 2022

@adka7891 nakoniec mi nevyzerali nervy ale čistili kanalik to bolo všetko prišla som tam aj na ďalší deň keďže ma to stále bolelo zase vyčistil ale ja som už nezaplatila a to bolo všetko 😡