Skracujúca sa menštruácia, mám navštíviť lekára ?

miimss
2. dec 2019

Ahojte, mam 30 rokov, cyklus za posledný pol rok 30-33 dňový. Viem že ľudské telo sa mení a tým aj ms nemusí byť stále rovnaká. Len sa chcem spýtať na názor. MS sa mi v priebehu rokov skrátila na cca 3 dní a tak ešte deň dva špinenie. Minulý mesiac to bolo dva dni a dva dni špinenie. Posledná ms bola teraz v piatok večer začala a v sobotu večer koniec... Čiže krvácanie trvalo 24 hodín.. Špinenie ani nemám.. Len keď sa utriem... V máji mi vyšlo znížené AMH. Myslite že to má s tým súvis? Mala by som navštíviť lekára?

bellovag
2. dec 2019

@miimss ja mám to isté...má síce 38 ale presne ako to ty poppisuješ...u mňa to nastalo po 2 pôrode pred 3 rokmi...gynekologička na to vôbec nič nepovedala...tiež neviem či to mám ďalej riešiť...

evuska135
2. dec 2019

@miimss mne po porode, po 30tke,tiez cyklus siel dole, len asi 2 dni krvacanie asi 3dni spinenie ale zas 24h je dost kratko, ja by som sa spytala lekara

miimss
autor
2. dec 2019

Len ja ešte deti nemám, ani som nebola tehotná aspoň čo viem...

macka9
2. dec 2019

@miimss ,mne sa skratila ms po vybrati dani, tiez mavam 1 max 2 dni velmi slabe, lekara som sa nato pytala kedze sa snazime o druhe babo a nedari sa nam uz dlho , a povedal mi ze to nevadi ked mam pravidelny cyklus .Mam 28 dnovy pravidelny ,robil mi hormonalny profil tiez v poriadku.Amh je rezerva vajicok podla mna to môze stym suvisiet kedze ked sa minu nastane menopauza.

babulkabamb
2. dec 2019

Môžem sa spýtať ideme z malou do Dunajskej luznej stredu a mám dostať menštruáciu ako by som ju spomalia