Škrabanie v hrdle, bolesť do ucha

zuzka1619
25. feb 2024

Ahojte/ dobrý večer snáď mi poradíte. Už jednu dobu ma akoby pobolieva v krku, skor teda take škrabanie , pár dni dozadu v noci sa mi nad mandľou urobil akoby taký hnisavy pupacik, a najprv som si myslela či to nebude angína , sle evidentne nebola. Žiadne iné príznaky ako nejaká únava minuly týždeň neboli. Pupacik do pár dni zmizol ale odvtedy ma popichava aj do ucha a zároveň ma ešte stále boli pri prehĺtaní. Hlavne ak jem take tuhšie jedlo úplne to zabolí. Na druhej strane som si všimla dnes taký akoby pluzgierik a mám hrozne prekrvene hrdlo (proste take zilnate). Neviem či to ma nejaký súvis alebo čo ale proste mám taký divny zápach z úst ako keď ste chorý. Vcera som uplne lapala po dychu a mam take divne biele podnebie neviem či to je ok alebo nie. A mám pocit že mi akosi divne silmejsie krvácaju ďasna posledné dni. Aj keď dnes to nebolo az tak strašne 🙂 možno zo s tým ani nesúvisí. Bohužiaľ je pravda že fajčím :( nejaké bolesti hlavy a závrate ale je pravda že pijem malo tekutín. Určite plánujem zájsť k dr ale nechcem vyznieť ako nejaký hypochonder. Nevedeli by ste mi poradiť o čo by sa mohlo jednať prosím ? :( zacinam byt trosku v strese lebo som si začala googlit :(

yallaw
26. feb 2024

@zuzka1619 tak toto urcite nieje ok ani normalne, mozes mat nejaky zapal hnisavy alebo este mozno cosi horsie, nezanedbavaj to a bez s tym niekam...skore uzdravenie prajem🫶🏽