Skleróza multiplex a napichané pery

4. mar 2022

Ahojte má tu niektorá z vás sklerózu multiplex a dala si napichat pery?ďakujem 🙂

lucia0211
4. mar 2022

Ak máš sklerózu multiplex a riešiš len také blbosti ako ,, napichané pery,,tak buď rada životu že si na tom ako si👍

rebellefleur
5. mar 2022

@lucia0211 - podľa mňa úplne od veci komentár, z akého dôvodu sa nemôže opýtať na niekoho, či nemá skúsenosť? 🙈🙈🙈🙈

gabyyygabriela
5. mar 2022

@lucia0211 zeny so sklerózou multiplex nemajú nárok sa chcieť skrášliť? Nemajú nárok sa citit pekne ? Ak sa jej to paci a pomoze jej to vnutorne, preco nie? - či vlastne nema nárok lebo skleroza multiplex? 🤦🏻‍♀️

rebellefleur
5. mar 2022

@gabyyygabriela - asi tak 👏👏👏

lucia0211
5. mar 2022

@rebellefleur môže,len som jej napísala že ak rieši takéto blbosti ako sú napichané pery,tak môže byť rada že je na tom dobre..na koľko veľa žien pri skleróze multiplex je neskôr rado, ako sa diagnóza zhoršuje že vie piť vôbec slamkou...ale dúfam že pani alebo slečna bude čim dlhšie na tom zdravotne dobre a hlavne môj komentár mal poukázať na to, že v živote nie je dôležité ako vyzeráš ale mať zdravie.. pekný deň 😉

rebellefleur
5. mar 2022

@lucia0211 - ja ťahám 20ty rok so sklerózou a nevidím dôvod na to, aby neriešila rovnaké "blbosti" ako iní zdraví ľudia, čo vôbec nevypovedá nič o tom, ako berie svoje zdravie a už vôbec si nemyslím, že človeku, čo ma sm alebo hocakú inú chorobu treba poukazovať na to, že zdravie je najdôležitejšie, my to veľmi dobre vieme 🙂