Sklerotizácia žíl na nohách

jakubjakovae
15. jan 2021

Dobry deň... máte tu niekto skúsenosti so sklerotizaciou žíl na nohách? Bola by som rada keby ste sa podelili o skúsenosti...ako zákrok prebiehal....a či vám žily zmizli a na ako dlho.. ďakujem moc

hipuska
16. jan 2021

Aj mňa to zaujíma

janka_23
16. jan 2021

Áno, mám skúsenosť. Bola som na tom už dvakrát a ešte by sa mi aspoň raz zislo

jakubjakovae
autor
16. jan 2021

@janka_23 a kedy ste boli? Vidíte zlepšenie?
Ja som si našla dr. V Žiline.... Jedna noha 200eur...je to dosť..ale zase ak sa to oplati..som ochotná tolko dať....

janka_23
16. jan 2021

@jakubjakovae tak potom neviem ci myslíme to isté. Lebo sú rôzne formy. Nieco sa robí ambulantne, to som mala ja. A potom sú také kde sa uspava. Bola som u Dr. Vyrostka v Handlovej. Mne to robil ambulantne, male vpichy a, striekal mi tam takú látku. Zlepšenie vidím. No a ak už máš také žily že hrce tak to sa robí už ako keby operačné a u neho stoja obidve nohy 300 eur

jakubjakovae
autor
16. jan 2021

@janka_23 ano vpichovanie žil penou...to mam na mysli....a pred akym časom ste boli na zákroku...

janka_23
16. jan 2021

@jakubjakovae tak to je riadne veľa peňazí. Ja som prvý aj druhý krát platila do 100 eur za obidve nohy. Bola som tam v oktobri

janka_23
16. jan 2021

@jakubjakovae ono záleží od toho v akom rozsahu to mate, u neho je cena podla vpichov. Ak to nemate ďaleko do Handlovej skúste ho

jakubjakovae
autor
16. jan 2021

@janka_23 a pri kom ste boli....a mali ste penu,ci roztok

jakubjakovae
autor
16. jan 2021

@jakubjakovae aha citala som..kde ste boli..pardon
Ja nemam výstupné hrce..skor viac viditelne zily

janka_23
16. jan 2021

@jakubjakovae penu.. Mne s tým spravil aj takje popraskané žilky a veľmi pekne mi to zmizlo

jakubjakovae
autor
16. jan 2021

@janka_23 aj ja mam tie popraskané žilky troška..len ta cena....ja som z Oravy...Handlova je pre mňa ďaleko....

janka_23
16. jan 2021

@jakubjakovae aha, no to áno to máš ďaleko. Tak ešte skus niekoho pohľadať. Ja som s tým spokojná, mne to urobil pekne

helen4
16. jan 2021

Ahojte za sklerotizaciu sa koľko platí u Vyrostka idem tento mesiac mám metličky po nohách
Ďakujem,H

hanka1505
16. jan 2021

@janka_23 a môžem mať otázku? Čítam diskusiu a čakám a 3 pôrod a mam skaredu krcovu aj žilky popraskané takže sa budúci rok na to chystám. A chcela som sa spýtať prosím ta, ci sa žily neobjavili opäť? Ja viem ze je to individuálne, ale tak len pre info,l.Dakujem:)

janka_23
16. jan 2021

@hanka1505 mne sa zatiaľ neobjavili. Po skleeoterapii mi nezmizli všetky preto som šla znovu. Ale ono keď k tomu raz mame nábeh tak sa časom objavia znovu

janka_23
16. jan 2021

@helen4 to je individuálne podľa rozsahu. Ja som bola dvakrát a platila som do 100 e

evaachesa
16. jan 2021

@hanka1505 mne cievna neodporúčala riešiť to hneď po pôrode ...najskôr po roku a už si nepamätám či nespomínal aj dojčenie...ja mám dosť metličky na nohách a už raz som bola na laser, pomohlo to, no potom počas tehotenstva sa mi to znova vrátilo 😒

hanka1505
17. jan 2021

@evaachesa no ved to ja hneď nebudem riešiť, az aspoň po pol roku. Len už teda viem ze 3 babenko je posledne a chcem si to dat odstrániť lebo sa nepríjemné preto cítim a setrim si na to tak dufam ze nie toto leto ale ďalšie sa nebudem hambit nosiť kratasy a sukne:( @janka_23 áno viem ze sa to môže vrátiť len som sa chcela na skúsenosť spytat🙂 dakujem dievcata❤️

evaachesa
17. jan 2021

@hanka1505 no tak to potom určite bude v pohode po pol roku. Ja som bola na laser a to mi pred očami mizli žilky, niečo úžasné...tiež na to ešte určite pôjdem. Inak ja som kedysi vôbec nenosila ani sukne, ani kraťasy čo som sa hanbila za nohy...potom som sa na to vykašlala z výšky 😅

alzbeta79
18. feb 2021

@jakubjakovae ja som bola na sklerotizáciu desiateho februára. Platila som 50 eur za obe nohy. No neviem či je ešte skoro hodnotiť výsledok, ale dosť žiliek mi je stále vidno.
Som z toho trochu sklamaná...

jeiny
1. mar 2021

prosím a tie vpichy bolia veľmi? a potom rekonvalescencia?

jakubjakovae
autor
1. mar 2021

@alzbeta79 inac.. ize je normálne..ze po sklero. zilky vidieť ešte viacej ako pred zakrokom..potom postupne by mali miznúť.....mne dr. vravel..ze to trva aj niekoľko mesiacov

alzbeta79
2. mar 2021

@jakubjakovae áno? Tak to ste ma potešili. Dúfam že to bude aj môj prípad.

alzbeta79
2. mar 2021

@jeiny viete čo, mne to príjemné nebolo ale dá sa to zvládnuť, v pohode by som na to išla ešte hocikedy.

vodraskova
25. dec 2021

@alzbeta79 ani ja nevidím výsledky som tiež sklamana

hipuska
25. dec 2021

@jakubjakovae ja som tiez Oravy, a tiež sa chystám

jakubjakovae
autor
25. dec 2021

@hipuska a ku komu idete...

vodraskova
27. dec 2021

@hipuska dobrý deň, , prosím Vás kedy ste videli zmenu? Ja som bola 11.12 a nevidím nič nemám ani modriny ako mi sestrička hovorila žiadna umena už ma nebaví ani nosiť punčochy, že načo.

vodraskova
27. dec 2021

@janka_23 dobrý deň a kedy Vám to zmizlo, ja nič zatiaľ nevidím bola som 11.12

vodraskova
27. dec 2021

@jakubjakovae niekoľko mesiacov, tak to na nervy tak dlho čakať.