Skákavý prst

michaela025
13. jan 2022

Boli ste uz na operacii prstu,po zakroku to ako fungovalo dakujem za odpoved

elenajezova
13. jan 2022

@michaela025 áno, ja som bola. Už je to viac rokov dozadu

michaela025
autor
13. jan 2022

@elenajezova aka bola liecba po zakroku,ja som bola 3den po operacii len na preväz o tyzden zas,a dole stichy neviem ani kedy da,,,

ajuskas
13. jan 2022

@michaela025 My sme boli asi pred pol rokom s 1,5 ročnou dcerou a po operacii sme nemali ziadnu liecbu,len sme jej to doma kazdy den prevazovali a po dvoch tyzdnoch bolo vyberať stehy😉

michaela025
autor
13. jan 2022

@ajuskas tak po 2tyzdnou dole stehy a uz potom ziadna kontrola,

michaela025
autor
13. jan 2022

@ajuskas ja som bola dnrs na preväz nechapem naco ved by som si to aj sama spravila,cvicil sprstom a pita sa kedy sme oprovali reku pondelok aha tak to je este malo dni,,prst mi kyval a trochu ma aj boli .

ajuskas
13. jan 2022

@michaela025 My sme ani medzi operaciou a vyberanim neboli na kontrole..ale zase dcera bola operovana v BA a my sme z vychodu..takze my sme uz od operacie tam ani nebolo a vyberat stehy sme boli u nas na chirurgii..ale v BA nam povedal primar,ze ziadna kontrola nie je potrebna..dcerka ma palcek teraz uplne v pohode..a ci ju to bolelo neviem, keďže vtedy este nevedela rozpravat..

ajuskas
13. jan 2022

@michaela025 ale zabudla som dodat,ze dcerke to nerobili ambulantne,ale v celej narkoze..takze my sme boli aj hospitalizovani..ale ani tam jej to nejako extra nekontrolovali..len urobili raz prevez..a po dvoch dnoch nas pustili..

michaela025
autor
13. jan 2022

@ajuskas mne to tiez ambulantne jednodnova chirurgia,pitam sa len preto,lebo ja som ratala ze uz pondelok mi daju dole stichy a idem do roboty,ale skor mam pocit ,ze minimalne do konca mesiaca budem pn.

ajuskas
13. jan 2022

@michaela025 nooo..uz ako som spominala vyssie, dcere to vyberali na 14 deň..asi to potrebuje cas,aby sa to poriadne zrastlo👌

michaela025
autor
13. jan 2022

@ajuskas dakujem za info..

michaela025
autor
29. aug 2022

mam zas problem s dalsim prstom hned po operacii cca mesiac ma zacal bolet prst,prostrednik rano mi ostal v jednej polohe asi tak pol.hod. reku teraz co, ale potom to povolilo.Pobolieva ma necitim ,ze by mi trpli prsty jednoducho mi zas preskakuje ja uz na dalsiu operaciunepojdem,nesla som uz ani na vysetrenie co to zas moze byt,uz niekedy si myslim,ze to je s covid ockovania nikdy wom take to problemi nemalamam to na lavej ruke nepremaham ju,nemam moc tazsku pracu robila som aj horsie a myslim si ,ze ine maju ovela horsie roboty a nemaju take problemi,uz som zufala co mam robit

ivanakal
27. feb 2023

Mozem sa spytat, baby ktore ste boli na operacii, ako dlho ste mali prst opuchnuty po operacii?

katka253111
24. aug 2023

Ja som akurát dnes po operácii druhého palca... Pred 2rokmi mi robil na lavej, dnes na pravej ruke

lenka1989
5. jún 2024

Ahojte ja týždeň po operácii mam dnes palec modrý a hlavne si ho necítim 🤦‍♀️ zajtra mam kontrolu . Nemali ste také problémy ?

marececko
8. jún 2024

@elenajezova aky priebeh po zákroku ja asi skoro mesiac a palec napuchnuty a samozrejme nieje ohybný ako by mal

marececko
20. jún 2024

@lenka1989 ja asi mesiac po operacii a stále napuchnuty a neohnem uplne