Sinus pilonidalis - sakrálny dermoid

lucinkab
18. sep 2014

Ahojte, včera sa mi objavil ten dermoid ☹ kazda co to prezila sto vie aka je to bolest ☹ mam 5 a pol mesačnú dcerku a tak je to aj obmedzujúce ☹ ☹ ☹ ☹ my to máme genetické v rodine ☹ uz to mala strasia aj mladsia sestra a teraz po roku od mladsej to mam ja ☹ Nepotrebujem radu od vás, len Vám chcem poradit. Rieši sa to výhradne na chirurgii. V celkovej anesteze zvacsa a aspon jednodnovou chirou. No sestra chcela ist pred rokom na sliac ale rekonsruovali salu a povedali ze musi pockat mesiac. Kedze to bolelo tak hladala ine riesenie a nasla ho. jedna babka jej poradila ze na zapali a reezne rany ked uz hrozi aj amputacia je nalepsie prikladat obklady z bielej lalie. Musi byt vsak dopestovana doma lebo tie v kvetinartve su striekane aby boli dlho pekne. Lupene kvetu lalie bielej sa nalozia do alkoholu aspon 50% alebo do liehu z lekarne a po 2 tyzdnoch macerovania je to hotove. Treba prikladat aspon 5 lupenov naraz a prekryt gazovu a prilepit a nechat na mieste. meni sa to kazde rano a vecer a do tyzdna to zmizne. Ja to mam od vcera poobedia. o 5tej vecer mi to mM nalepil, dnas rano druhy obklad a vravel ze to mam uz o polovicu mensie 🙂 aj dierka zmizla 🙂 takze baby snad vam to pomoze. sestre to zmizlo po 2 dnoch 🙂 😉 😉 😉 chcela som sa teda aj ja podelit z vlastnej skusenosti o tento zazrak 🙂 😝 😝 😝

miskacharly
18. sep 2014

@lucinkab a co to vlastne je?a ako to vyzera?

agnese
Autor odpoveď zmazal
Zobraz