Silné sťahovanie tváre, jazyka a bolesť hlavy

aurelka1
24. jún 2024

Dobrý deň prajem,
Prosím vás o radu žijem v zahraničí prišla dnes k nám záchranka povedali že mám infekciu vyrus ďalší doktor ráno povedal že všetko je čisté už vážne neviem čo robiť😭
Mám anémiu ale tieto problemi som mala už aj keď anémiu som nemala
Často dostávam ako závrat cítim sa že hneď odpadnem mám zvastne v očiach a hlavne ako keby sa mi sťahovala celá tvar aj z vonku aj vo vnútri neviem ako to presne opísať ale je jo dosť zvláštne
Boli ma strašne hlava
V noci som sa zobudila asi 20 sekúnd som mala ako celá tvar mi nieako strpla ale veľmi hneď ako som to mala začala som sa strašne báť
Teraz stále cítim zvláštne v ústach vyplazujem len jazyk bojím sa prosím mal niekto niečo podobne

trojnasobnamama
24. jún 2024

Netusim no nemože to byt tetanicky zachvat? Skus di otom niečo prečitať.

aurelka1
autor
24. jún 2024

@trojnasobnamama neviem vážne čítam hľadám ale na nič som nenašla neviem čo si otom myslieť už mám všelijaké hlúpe myšlienky cítim zvláštnu bolesť v chrbte v ramene okolo hrude tvar neviem už ani čo pisat

trojnasobnamama
24. jún 2024

@aurelka1 a nemozes ist na pohotovost? Alebo neviem ako go tam funguje.može ti byt hocičo.

aurelka1
autor
24. jún 2024

@trojnasobnamama volala som v noci záchranku prišli povedali že mám vyrus😂
Dnes som bola u svojho lekára ten nikde neposiela len mi povedal hej všetko tá boli
Nič vážne to nieje lebo toto čo dávajú na prst že je v poriadku v ústach všetko čisté popocuvol ma že tiež dobre
Neoplatí sa mi ísť na pohotovosť budem tam čakať celú noc a povedia mi že je všetko ok

handykate
24. jún 2024

Magnézium si nasaď.

dadadada1
24. jún 2024

@aurelka1 niečo podobné sa mi stávalo, predtým ako kí bola diagnostikovaná panická porucha

martamasarova
24. jún 2024

@aurelka1 tetania, mne stahovalo brucho, ruky a zahlavie, najma v noci... Magnezium a vitamin B a nemat stres 🙂 drzim palce

aurelka1
autor
24. jún 2024

@martamasarova dakujem❤️❤️

aurelka1
autor
24. jún 2024

@handykate neviem či môžem lebo beriem lieky na anémiu

handykate
28. jún 2024

@aurelka1 a neviem dôvod , prečo nie. Ja tiež beriem prípravok železa, lebo mám slabší krvný obraz. A aj iné lieky a užívam Magnosolv , to je ale na predpis. Čiže ak by ti obvodný predpísal, on bude vedieť. Je to lepšie magnézium ako tie , čo sa kupujú. Prestala ma hlava bolievať, ako ho užívam a teda s tou hlavou som mala patálie ...Jediné čo, tak magnozium sa nemôže užívať s inými liekmi a minerálmi. Tak si to prizeram, aby som mala odstup.