Silné kŕče v bruchu a zápach vajec

26. jan 2022

Ahojte, mám strašne bolesti brucha teda kŕče brucha pod bruška častejšie som bola dnes na veľké potrebu ako bežné dní a z úst mi vychádza taký hnusný zápach ako skazene vajce

jankatusik
26. jan 2022

Pokazeny žalúdok treba si dať pankreolan alebo orenzin a prejde to

autor
26. jan 2022

@jankatusik Ahoj, ďakujem za odpoveď nič momentálne z toho nemám doma a uz tu "plačem" od bolesti strašne kŕče mám

loliki
26. jan 2022

Tak si daj Ibalgin, No-spa proti bolesti. Minerálku, jablko. Hylak. Čierne uhlie.

autor
26. jan 2022

@loliki Áno už som zobrala Ibalgin ďakujem

sashka22
27. jan 2022

Fuuu, na toto nerada spomínam. Zatiaľ Ti to ide ešte len z úst ale počkaj co to bude za šupu, keď začne vzduch vychádzať aj z druhej strany. Ja som takto raz v lete zapila hrozno s vodou a potom toto prišlo. Prešlo ma to po 3 dňoch ale ľutujem každého co bol v mojej blízkosti a musela som hrat poker face.

autor
27. jan 2022

@sashka22 prosím ta co ti pomohlo ja umieram od bolesti už som aj zvracala mam strašne kŕče bolesti pred chvíľou som sa vygrcala stále to boli

sashka22
27. jan 2022

A ani len netušíš co si zjedla? Ja som to vtedy nechala tak, čím skôr som sa vyprazdnila, tým lepšie ale už by som možno navštívila lekáreň. Čierne uhlie ma napadlo ako prvá pomoc.

autor
27. jan 2022

@sashka22 Nemám doma nič zobrala som Ibalgin asi pred 2 hodinami

sashka22
27. jan 2022

Len by sa Ti nespravili vredy od takých liekov. Už len do rána vydržať a posli niekoho do lekárne.

marienkakf
27. jan 2022

Ahoj, skús čaj z natrznika husieho, buscopan.. brufeny by som si nedávala.

autor
27. jan 2022

@marienkakf Ahoj, nič doma nemám teraz zobrala som Ibalgin pred pár hodinami a zvracala som... uz som rozmýšľala nad pohotovostou ale skúsim do rana nejak vydržať ešte

marienkakf
27. jan 2022

Ibalgin ti len zaťažil žalúdok, skôr to zhoršil.. ak vracias, máš silné bolesti,choď na pohotovosť..kým sa dostaneš k obvodnému ráno, už by si mohla byť zaliecena teraz a ráno byť OK..

maruski99
27. jan 2022

nechapem ani ja na co si tolkokrat davas hentaku tabletku ked je zrejme ze ti nepomaha, a vydrzat do rana pokial mas take bolesti ako popisujes je na co dobre? nech ta rovno niekto vezme k lekarovi.

zkpomoc
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankatusik
27. jan 2022

ibalgin nieee ten este viac poskodi zaludok

autor
27. jan 2022

@maruski99 A ty o čom dávaš? 😂 😂 😂 Raz som zobrala Ibalgin

autor
27. jan 2022

@maruski99 niekto mi tu poradil Ibalgin a ja som neváhala a zobrala 😂 myslela som ze tu sú len kŕče a pomôže to... a dnes som zistila ze aj priateľ zvracial.. Sme včera boli v jednej restike tak niečo nám museli dať pokazené