Silná celulitída

sumalee
30. nov 2021

Ahojte dievčatá, je tu niekto komu niečo pomohlo aspoň trochu zmiernit fakt výraznú celulitídu? Cvičím, stravujem sa normálne, netvrdím ze úplne zdravo ale snažím sa, krémujem smerom ku srdcu, pijem len čistú vodu..ale mam také jamy ze to vidno aj cez nohavice, viem ze je to prirodzené ale myslím ze nie až v takejto miere :(.. viem ze je to asi aj dedičné; mamina ma tiež tak silnu, ale ja mam o 25 rokov menej:* keby to bolo aspoň trošku lepšie...ak máte nejaké tipy poraďte :(

ines1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana7843k
30. nov 2021

skus pozriet tieto stranky: https://shop.cellublue.com/cz/celulitida.html
ja mam ich produkty, aj tu elektricku banku, aj olej, vsetko co sa da a skvele vysledky

jana7843k
30. nov 2021

maju casto aj super zlavy, cize vies to kupit aj extra vyhodne

domiklik
30. nov 2021

@sumalee foefemina plua

sumalee
autor
30. nov 2021

Ďakujem Vám popozerám to 🙂

anetus
30. nov 2021

@sumalee písala som vám správu 🙂

alabama0011
30. nov 2021

@sumalee mam podobny problem, najvacsi problem je zadok ☹

cukroska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iwanka1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alabama0011
15. mar 2022

@iwanka1234 a podelite sa s nami o tuto jedinecnu vec? Dakujem 🙂

meca
16. júl 2023

@sumalee celu blue som dostala ale ja to kvoli kŕčových zilam nemozem používať. Kľudne posuniem ďalej.

badimeria
16. júl 2023

@meca napíšte mi prosím súkromné cenu a foto vdaka

meca
16. júl 2023

@badimeria zajtra sa ozvem

meca
18. júl 2023

@badimeria poslala som spravu

joannita
18. júl 2023

@sumalee prosimta 🙏🙏🙏 nekupuj si ziadne produkty na celulitidu. Ved to vsetci vedia ze to je najvacsi podvod ever. Mozu ta tu presviedcat, ale NEPOMOZE TI TO.
Celulitida je svina. Ja som chuda a tiez ju mam a teda po 40tke sa dost zhorsila. Ano je to aj dedicne a hormony urobia svoje.
Cvicenie na celulitidu nepomoze, absolutne. Jedine v kombinacii so stravou. Musela by si zasadne zmenit stravu....

sumalee
autor
18. júl 2023

@joannita no je to des,prispevok je stary, som teraz kratko po druhom porode a teda ešte sa to rapídne zhoršilo,samozrejme aj tým ze som pribrala a celkovo som z toho strašne nešťastná...chcem skúsiť maderoterapiu keď trochu schudnem a nebudem kojit...za akékoľvek zlepšenie budem skákať 2 metre :( viem ze zázračné prípravky nefungujú, stravu chcem upraviť ale neviem ako...no je to beh na dlhé trate :(

daniellka20
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
meca
2. feb 2024

@sumalee ja mam na predaj pouzite 1x

marfyy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lution
1. mar 2024

@meca ahoj, mozem ta poprosit o info v directe?

lution
1. mar 2024

@sumalee ahoj, a ako si pochodila? Skusala si nieco medzicasom? Tiez ma to trapi a hladam moznosti a riesenia na to :(

sumalee
autor
1. mar 2024

@lution ahoj, bohužiaľ nič mi nepomohlo, práveže som 10 mesiacov po druhom porode a je to ešte horšie, samozrejme mam aj kila ešte plus co sa mi nepodarilo schudnúť, takže proste otras...rozmýšľala som nad maderoterapiou keď schudnem ale no mam aj kŕčové žily takže to asi ani nebude vhodne...snažím sa robiť si Dry brushing na prekrvenie ale nestíham pravidelne, možno keby som to robila častejšie, či by to pomohlo :(

meca
1. mar 2024

@lution pošlem zajtra