Silná bolesť v pravom boku

28. aug 2024

Mam taky problém. Spätné si tak uvedomujem ze to trvá týždeň, odkedy pociťujem silnú bolest v pravom boku....
Najskôr som myslela, ze ide o obličku ( pretože bolesť sa koncentruje v pravom boku ako sú kríze a vyssie) ale žiadne problémy s močenie nemám..
Teraz sa bolest zintenzívniť a cítim ju na boku(akoby bedrový kĺb, alebo panvovu kosť ( viete tu kosť na boku co vystupuje)
Mam počuť ze mam celu tu časť akoby vo zveraku...občas ma tam picha....akoby nožom niekto do mňa bodaj...a co sledujem tak je bolest silnejšia práve v čase pohybu (chodze) a ked sa malý po mne šplhá a celou váhou sa vzoprie na tej strane tak je to neznesiteľné...nemáte skúsenosť? Co to môže byť?

taktotedanie
28. aug 2024

Cokolvek od zapalu, svalovice, porusenej platnicky
Chod k vseobecnemu

br4n
28. aug 2024

Ak nie si na pustom ostrove, možno by pomohlo výhľadať lekára?

deti95060810
28. aug 2024

ja by som povedala že aj obličky. - ale to ťažko hádať diagn. od netu...

taktotedanie
28. aug 2024

Ak by to bol zapal oblicky pacient ma horucku, priznaky infekcie, zhorsenie moceni a potiaze s tym spojene, len tak bez ostatnych priznakov oblicka neboli

autor
29. aug 2024

Véd práveže ja žiadne iné priznaky okrem bolesti nemám. Žiadna horúčka, či problém s mocenim...ešte som čítala ze to môže byť sleoe črevo, ale to by som mala bolesti v bruchu nie v chrbte .... 🤷🏼‍♀️ no dúfam že zajtra stihnem dr.🤦🏼‍♀️

natinka36
29. aug 2024

Alebo zlcnik.