Silná bolesť naľavo v krížoch vystreľujúca do ľavej strany zadku

2. jan 2024

Ahojte. Trapi ma od 19 tt viac ako tyzden hrozna bolest sekava akoby v platnicke/SI klbe s vyzarovanim do lavej strany zadku, nemozem poriadne chodit ako to boli, tak krivam, boli to ked vstavam zo stolicky v praci, v aute, z postele... mala som cosi take aj pred tehu par rokov dozadu, ale vela som cvicila s fyzio a brala lieky, obstreky, rehabilitacie raz rocne, lebo sa to zvyklo vraciat. Cakala ze to prejde snad a je to stale horsie. Jedina ulavova poloha je v lahu a pri sedeni - tzn bez pohybu. Lenze chodim do prace, kde sa aj musim hybat.... Prosim mal to niekto v tehu? Co vam pomohlo? Kym by som sa dostala k neurologovi/ortopedovi tak to mi daju termim najskor o 3 mes....

sims122
2. jan 2024

Zeby zápal sedacieho nervu? Ak ano tak mne doktorka odporúčala v tehotenstve B1, B6, B12 a magnezium. Pri silných bolestiach paralen. No mne to po pár dňoch prešlo. Tiež sa mi zle chodilo a bolelo pri sadani, vstavani.

katkamac
2. jan 2024

Sciatica. Ja som to mala v prvom tehotenstve a 2x. Hrozné niečo. Prvý krát keď som bola asi 28 tt ,prešlo mi to po 3 týždňoch. A potom som to opäť mala 2 týždne pred pôrodom a aj po porode, musela som s barlou chodit. Nic nepomohlo bohuzial, ziadne cvičenie, chiropraktor, NIČ. Jedina úľava bola ked som si prilozila ladovy obklad. Drzim palce