Silikóny po pôrode

malasandrika
1. nov 2016

Dámy, ak ste si dali spraviť silikóny po pôrode, tak v akom časovom úseku to bolo?

timea7
1. nov 2016

@malasandrika prepáč, ak som príliš zvedavá, ale viac detí neplánuješ? A kojenie? Ja silikóny nemám,mňa by sa môj partner potom nedotkol, jemu sa to protiví, so svojím si o tom rozprávala?

malasandrika
autor
1. nov 2016

@timea7 určite nechcem hneď druhé dieťa a samozrejme až po kojení. Partner vie, že po pôrode sa chcem dať čo najrýchlejšie dokopy, takže to necháva na mojom rozhodnutí

mimac
2. nov 2016

@malasandrika takže si ešte nerodila?ako vieš, že budeš mať problém s prsiami, že ti ovysnú alebo čo? možno ani nebudeš môcť kojiť.....ja to neodsudzujem, ale sakra si to rozmysli, je to ukrutná bolesť a zostanú ti jazvy a dokopy po pôrode sa dáš športovaním a cvikmi na prsné svalstvo...tak nechápem...

andrejka1974
2. nov 2016

@malasandrika urcite nie hned uvidis casom, urcite budes kojit a najvhodnejsie je tak pol roka az rok po skonceni kojenia, ak si to vtedy budes chciet dat spravit, ja mam spravene a vobec to nema vplyv na kojenie dietata davaju sa pod prsnu zlazu a v pohode mozes kojit ja som tak odkojila 3 deti

09041986
2. nov 2016

@malasandrika po ukonceni dojcenia musis pockat niekolko mesiacov, presne kolko - zda sa mi polroka, urco Ti povie chirurg, skor by sa Ti ani na konzultaciu neoplatilo chodit, prsia sa este dlho menia aj po ukonceni dojcenia. Druhe mozes pokojne aj s prsiami kojit, xy bab odkojilo aj zo silikonmy... a reci typu ze by sa ma muz nedotkol- nepoznam chlapa ktory drzal v ruke dobre spravene prsia aby toto povedal, za prve si ani nevsimne ze su spravene a za druhe su krasne na rozdiel od vykojenych lajdakov ale proti gustu.... 😉

malasandrika
autor
2. nov 2016

@09041986 @andrejka1974 ďakujem za odpovede ☺️

raffaella
2. nov 2016

@malasandrika drviva vacsina plastickych chirurgov odporuca najskor 6 mesiacov po ukonceni kojenia, niektori odporucaju 9 - 12. Je to jednak z dovodu, ze prsia sa po ukonceni kojenia menia az do roka a jedna ako prevencia znizenia rizika infekcie. Mnohe kocky koja aj so silinkonmi bez akychkolvek problemov a dokonca aj po ukonceni kojenia ich prsia vyzeraju vyborne. A ak nie, podstupia dalsiu opku 😉

raffaella
2. nov 2016

@mimac dovolim si oponovat - bolest je velmi, ale velmi individualna zalezitost. A jazvy? Sikovny doktor ich vie spravit tak, ze su takmer neviditelne. Okrem toho, ak ich da napr. pazuchami alebo dvorcami, tak teda o ziadnych jazvach ani nemoze byt rec. Netreba zbytocne strasit.

0silvia0
2. nov 2016

@andrejka1974 si si dala urobiť prsia po treťom dieťati? Plánovala si vtedy ešte ďalšie deti? A po odkojení 3 detí ti príliš neklesli?

andrejka1974
2. nov 2016

@0silvia0 orsia som si spravila po tretom dietati a to som este netusila , ze mi pribudnu dalsie tri 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 urcite neklesli len moje prsia pred operaciou boli velmi malinke take jednotky a teraz mam pekne trojky az stvorky

timea7
2. nov 2016

@09041986 no ja tých mužov poznám niekoľko, pohybujem sa v prevažne mužskej spoločnosti, čo sa trávenia voľného času chýba (šport), takže netrepem do vetra. Podobný názor majú na umelé nechty a pod. Nie sú to nejakí burani, sú medzi nimi dvaja lekári, majiteľ tlačiarne, veterinár, právnik, učiteľ, ale aj robotník, čašník....takže všehochuť. Mňa samú to udivilo, ešte tie prsia by som chápala, ale že muži riešia nechty, to som nevedela, kým som nebola svedkom toho rozhovoru.

0silvia0
2. nov 2016

@timea7 ja si myslím, že sú to len také chlapské kecy, keby na nich partnerka vyvalila nejaké pevné a plné prsia, pochybujem, žeby sa nechali dlho prehovárať 😎
Mimochodom, ja tiež nemám 🙂

zuzka1008
2. nov 2016

Ako prebieha zákrok, boli to po zákroku?
Tiež nad tým rozmýšľam. Po druhom dieťati určite, tretie už neplánujeme , a 3roky kojenia urobili svoje 😔

timea7
2. nov 2016

@0silvia0 nie, nemyslím si to, keď nevedia, že počujem, robia si z týchto žien dosť nemiestne žarty 😒 ale môže byť niečo na tom, že ich obklopujú ženy, ktoré športujú, čiže nemajú nejaké vyťahané lajdáky. Ja tiež nemám, nie preto, že môj partner zhnusene prehrnie stránku časopisu, ak je na nej žena so silikónmy, ale preto, že mne sa to protiví, my sme také prírodné typy. Ale zase sa líčim, aj keď jemu sa viac páčim bez líčidiel, lenže pre mňa je dôležitý aj môj pocit, takže chápem ženy, ktoré sa pre silikóny rozhodnú.

0silvia0
2. nov 2016

@timea7 a tak ťažko povedať, do podprsenky vopcháš čokoľvek a v podprsenke to dobre vyzerá, takže ktovie ako to skutočne myslia... aj športujúce ženy nemusia mať dokonalé prsia, športovaním sa vyťahané prsia nenapravia, maximálne sa mierne podvihnú možno...

timea7
2. nov 2016

@0silvia0 no pri športe zase nejaké push up -ky nenosíš....poznám tú partiu roky, takže som v obraze. Vekovo sú okolo štyridsiatky, možno niečo aj na tom bude, myslela som vekový priemer tých mužov, nájdu sa aj takí, čo majú vyše 50, aj menej ako tridsať, ale tých je málo. Ešte ma napadlo, že ani jednému jedinému z nich sa nepáčia gelové nechty, dokonca tvrdia, že nepoznajú muža, ktorému by sa páčili. Ja citujem ich slová, mne je to fuk, nech si každý urobí po svojom.

0silvia0
2. nov 2016

@timea7 ani mne sa nepáčia gelové nechty 😀 Ale jasné, nech si každý robí ako chce a nech sa každému páči čo chce 😎

teja26
19. dec 2021

@timea7 no keby našiel krásu zenu s krásnymi urobený mi prsiami neviem ,či by sa zdráhal 😂😂😂