Sex a hematóm - aké sú vaše skúsenosti?

11. aug 2020

Neviem ci je to vhodná téma ale zaujíma ma celkom, mam hematom v resorbcii, stále to nie je ružové no.. Mam doma kľudovy režim, idem len na WCko do chladničky a do sprchy.. Žiadne kroky na viac nerobím samozrejme ani žiadny sex. Len už to trvá tak dlho ze sa mi o tom aj sníva, podaktorím to príde hnusne ale myslíte že ak je zakázaný sex, tak je zakázané aj vzrušenie teda ak som "mokrá,,? Či to so mnou robí niečo zlé čo by nemalo a kvôli čomu je ten sex aj zakázaný?
Alebo či análny sex je tiež zakázaný.
Nepraktikujeme žiadny, no už uvažujem nad všelicim..
Viem že žiadna nie ste lekár, no ja sa skôr zaujímam o vaše skúsenosti alebo skúsenosti známych. Ak by ste sa radi podelili. Možno to pomôže aj iným mamičkám. 🙂 ktoré možno nie sú odvážne sa to opýtať 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mnamko
11. aug 2020

Mi sme tiez nesexovali az posledny mesiac

autor
11. aug 2020

Áno som tehotná, zabudla som dopísať.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viikkki
11. aug 2020

Vydržať! Aj keď to je pre niektorých ťažké 😅

zuzap33
11. aug 2020

Tak snivaj aj naďalej. Ja keď som čakala mladšieho, bola som v nemocnici štyri mesiace. Posteľ podopreta, infúzie a kľud. Lekár ani zospodu nevysetroval, len raz za týždeň cez sono. Sám primár povedal, že akékoľvek podráždenie u nás čo máme problémy môže niečo spustiť. Tak čo je prednejsie chvíľu si užiť alebo zdravé dieťa????! Ak si n rizikovom akýkoľvek druh sexu je prísne zakázaný. Bodka

giuli
11. aug 2020

Myslim,ze kazdy jeden clovek vydrzi bez sexu urcity cas,je to len o voli...a chceni...tak vydrz a zbytocne neriskuj,aby si si potom nic nevycitala..

mnamko
11. aug 2020

@bambulienka25 si normalna?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mnamko
11. aug 2020

@bambulienka25 presne to som jej aj ja napísala a ty mi tu ideš vypisovať mi alebo my a ešte sa pýtaš prečo

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mnamko
12. aug 2020

@bambulienka25 mať tvoje problémy

rubinka
12. aug 2020

Nič až do pôrodu, pre bábo sa snáď oplatí či?

bodka2213
12. aug 2020

Ahoj , presne viem o čom hovoríš .
Súcitím s tebou 😉
Mala som presne to isté od 12 tt.
Išlo má roztrhať , mňa až tak nie ako muža 🤔
No dá sa to zvládnuť . Drž sa 😘

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz