Setralin od inej spoločnosti a panické ataky

2. okt 2024

Dobrý deň prajem,chcem sa spýtať mal niekto skúsenosť stým ze brali ste lieky sertralin od inej spoločnosti a dostavali ste tie stavy zase?
Mne došli lieky minulý týždeň dali mi ich lenže od inej spoločnosti a zase dostavam tie stavy cítim ťažkú tvar tahanie jazyka do zadu klapacku mam veľmi ťažkú tlači ma v krku a strašná bolesť hlavy môže to byť tým alebo ako
Beriem ich 6 týždňov mala som konečne 2 týždne kľud od všetkého a zase som tam kde som bola prosím vás o radu o skúsenosti vopred ďakujem

evickuska
2. okt 2024

@autorka oni ho robia ine spolocnosti?

euka210
2. okt 2024

Tak ucinna latka je ta ista, v tom rozdiel by nemal byt. Ine mozu byt pridavne, ostatne latky co su v lieku.
Skor to vyzera na vedlajsie ucinky, kontaktovala by som dr.
Ja nemam napr. problem ked mi daju liek od ineho vyrobcu.

evickuska
2. okt 2024

@euka210 presne ta ucinna latka je rovnaka ale poznam ludi, co rozdiel cistia

autor
2. okt 2024

@euka210 už som volala dnes ráno snažia sa dat mi tie predošlé a dali do systému aby som ich dostávala stále rovnaké len teraz riešia aby ich mi pozháňať v lekárňach dajú mi vedieť

autor
2. okt 2024

@evickuska áno cítim rozdiel od kedy som ich začala brať zase sa cítim zle a tie stavy dúfala som ze už je koniec tomu no žiaľ prišli je to hrozný pocit
Máte aj vy problém s panickymi atakami alebo úzkosťou?

evickuska
2. okt 2024

@autorka ano aj ja ho uzivam a nemozes ho zohnat od firmy co uzivala si pred tym?
nebude to liekmi ono to, ze si na liekoch neznamena, ze to nikdy nevrati sa spat... ako dlho si uz na nich?

autor
3. okt 2024

@evickuska 6 týždne
Uz ich mam doma tie co som mala predtým
Je to zvláštne zase takto sa cítiť zase takto sa báť ze mi niečo je ze asi mam nedajbože infarkt alebo niekedy dosť casto mam ze zomriem veľmi sa zase bojím

autor
3. okt 2024

@evickuska prepac za otázku ale aké to máš ty keď ta to chytí ako sa ti to prejavuje

evickuska
3. okt 2024

@autorka vacsinou na vracanie v podobe nevolnosti ale nezvraciam alebo na omdletie, ze cierno pred ocami, rozbucha sa srdce...
6 tyzdnov je malo, mne zabral, ze som citila zmenu po 2 mesiacoch... to nie je znackou, to je len tym, ze beries kratko 🙈

autor
3. okt 2024

@evickuska presne to cítim aj ja len ja mam najhoršie stoho to keď mi začne ťahať ľavú stranu tvare kŕče v ľavej ruke a strašne hlava boli vtedy príde ešte do toho strach q je to ešte horšie
Pred dvoma týždňami som sa cítila úplne dobre ale bola som chora dali mi penicilin dostala som alergickú reakciu odpadla som doma a zase som tam kde som bola😭

evickuska
3. okt 2024

@autorka je to normalne a hovor si, ze to prejde... atak je znak toho, ze uz je toho na teba moc, zvolni, lahni si a rozdychaj 🙈

autor
3. okt 2024

@evickuska snažím sa dnes je to kus lepšie
Uz ako dlho berieš tie lieky ak sa smiem spýtať

evickuska
3. okt 2024

@autorka konkretne sertralin od Vianoc ale naozaj cca 2 mesiace som asi cakala kym to zaplo 🙈