Seknutý krk

Dnes o 16:53

Ahojte, tie,co ste mali seknute v krku, co vam pomohlo? Kedy to preslo? Ja som si dala flector naplast, milgammu N, konsku nast a nahrievala lampou, ale zatial zlepsenie nebadam. Nejake rady?

luciaruz
Dnes o 16:59

Mne poradili v lekarni magnézium a teply termofor.

zuzkaa1991
Dnes o 17:03

To všetko je od bolesti potrebujete.na uvoľnenie a to odporucam GUAJACURAN 2krat denne ;) mozno aj 3krat dene nepamätám dávkovanie...ale mne to vzdy pomohlo plus tabletka od bolesti (novalgin)

michaela329
Dnes o 17:09

Guajacuran bol super...a mne pomáhal aj masážny vankúšik - alebo mi krk rozmágal manžel 😅

autor
Dnes o 17:10

@zuzkaa1991 viem,ze guajacuran je velmi dobry na to, ale ten zrovna nemozem :(

autor
Dnes o 17:11

@luciaruz a pomohlo to?🙂 tiahlo sa ti to aj do ruky ci chrbta ta bolest?

autor
Dnes o 17:12

@zuzkaa1991 novalgin tiez nemozem, tam mam kobtraindikaciu s inym liekom, ktory beriem. A ako dlho to u teba trvalo? A vdaka za rady🍀

autor
Dnes o 17:13

@michaela329 a to rozmaganie pomohlo?:D roznyslam ze pojdem na fyzioterapicku masaz

michaela329
Dnes o 17:16

Tak mne sa to po športe stávalo často (moja chyba) a už som vedela kam a ako. Fyzioterapeut je dobrý napad.

autor
Dnes o 17:22

@michaela329 masazny vankus poprosim jeziska :D

michaela329
Dnes o 17:23

Ja svoj volám Armando a veľmi ho ľúbim 😅

autor
Dnes o 17:24

@michaela329 😆a kde si ho kupila?

michaela329
Dnes o 17:42

V Sanitase...

zuzkaa1991
Dnes o 17:46

Tak jedine masaz ;) predtym ako sa mi to casto stavalo nechodila som na masaze plus som bola po pôrode takze nebol cas.....ale asi 3r chodím pravidelne na masaze a uz nemam tie stavy.....
Tak treba zavolať lekarke odporuci ine lieky na uvoľnenie svalstva ;)

majlo1234
Dnes o 19:23

Kolko preslo casu? Pretoze to vacsinou, voastne ako vsetko, chce cas 🙂

autor
Dnes o 19:29

@majlo1234 druhy den je dnes, celkovo ma bolel chrbat tyzden, mala som taky pcoit,ze ma ide seknut,aj sa stalo :D