Seknutý a ofúknutý krk, čo s tým?

kukulienka83
22. dec 2019

Prosím, čo okrem suchého tepla a nejakých liekov od bolesti na ofuknuty krk, bolesť vystreluje až do hlavy, ani otočiť, pohnúť včera ráno som sa tak zobudila, zlepšenie žiadne, čo s tým... Pohotovosť je posledná možnosť, aj keď neviem ci tam pomôžu

eliska13
22. dec 2019

@kukulienka83 guajacuran je bez predpisu, teplý šál na pohotovosti Ti môžu dať lieky do infuzie

cica8
22. dec 2019

Jemná masáž, mne to pomohlo a hlavne teplo

kika831
22. dec 2019

@kukulienka83 mne pomahaju voltarenove naplaste.

masinka
22. dec 2019

@kukulienka83 Guajacuran + Voltaren kapsule, nahrievat, natierat Voltaren gel a zo zdravotnickych potrieb ortopedicky limec ( taketo nieco https://unizdrav.sk/tovar/559/golier-ortel-c1?g...)

6mia6
22. dec 2019

Mne pomohli hrejivé naplaste.

ladyvi
22. dec 2019

Mavam to "chronicke". Takze sa mi krk casto ozve.
Ibuprofen liek, suche teplo, 20 minut aspon, zopakovat aspon 2-3x pocas dna. Sal, plienku obviazat cez to miesto (u mna krk a lopatka). Aj ked mate teplo, aj ked mas pyzamo, daj aj tu plienku cez bolave na noc. A cvicim jedno kratke joga video na stuhnuty krk (je na jutube). Na druhy den rano vyrazna ulava. Nemasirujem, mne to robi horsie. Obden uz ziadna bolest. Ale musim vsetko dodrzat ako som napisala 😂

eliska13
23. dec 2019

@ladyvi mohla by si dať názov toho videa?😃

ladyvi
23. dec 2019

@eliska13 neviem to tu skopcit, rovno ma hodi do jutub aplikacie v mobile. Ale najdes to lahko. Je to slovenske video...cviky na krcnu chrbticu od joga pre zdravie 😉

lianika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz