Seknutie v krížoch

cucoca
12. dec 2023

Prosím vás, čo mi pomôže na kríže, pred 5 dňami mi seklo v krížoch keď som dvihla dcérku a odvtedy ma to stále bolí.
Nemôžem ani poriadne chodiť, keď dlhšie stojím už si musím ľahnúť lebo ma to bolí. Dávam si nato teplé obklady, aj to pomáha, ale potom keď začnem niečo robiť tak ma to stále bolí. Nebolí ma to iba keď ležím a mám priložený na krížoch teply obklad.

viestta
12. dec 2023

Ked nezabera suche teplo po piatich dnoch uz je asi nacase ist k lekarovi.

anulienka30
12. dec 2023

noo, mala som parkrat seknute....posledne dva razy som skoncila na infuziach....
urcite chod k lekarovi-...mozno ti da len injekciu na uvolnenie

aleshka_supermama
12. dec 2023

@cucoca mne pomohla až infúzia na urgentne. Ja už ani chodiť som nevedela.
Skus si dať tabletku guajacuran alebo flector.

lucka_ke
12. dec 2023

mne to trvalo 7 dní s liekmi

zuzkaa1991
12. dec 2023

@cucoca lieky na uvoľnenie ako dorsiflex guajacuran atd a ist na kvalitnu masáž....našťastie som sa dostala k jednemu ci idem automaticky ked ma sekne ;) nic ine nepomahalo a to ma sekne pravidelne kazdy mesiac krcna

anulienka30
12. dec 2023

@zuzkaa1991 myslim, ze ak nevie co presne ma, tak masaz by jej mohla uskodit...hlavne ked maser nepozna zdravotny stav...u nas je jeden maser, robi aj zachranara a vzdy si prejde so zakaznikom jeho zdravotny stav

cucoca
autor
12. dec 2023

@lucka_ke a aké lieky ste užívali?

cucoca
autor
12. dec 2023

@aleshka_supermama ta infúzie tam sa dávajú nejaké liečivá?Nemá to nejaké nežiaduce účinky?Ja beriem aj lieky na srdce

cucoca
autor
12. dec 2023

@anulienka30 a to ste bola v nemocnici?Alebo am pichli infúzku a isli ste domov

anulienka30
13. dec 2023

@cucoca u nas podavaju infuzie v poliklinike. kazdy den som chodila, 10 dni

zuzkaa1991
13. dec 2023

@anulienka30 tak preto pisem ze kvalitna.masaz...ja som sa dostala fakt k top maserovi ktory vie zistiť dotykom ;)
Ani raz za 3r.ci.kolko neuskodil.len pomohol a zazila som viacerých maserov takze chapem ..tiez mi jeden maser nepomohol.len zhorsil ;)

anulienka30
14. dec 2023

@zuzkaa1991 len ked ti mam pravdu povedat, naposledy ako som mala problemy s krizami, tak si neviem predstavit, zeby sa mi niekto dotkol krizov....ja by som si nevedela ani lahnut....a nakoniec mi zistili, ze mam vysunutu platnicku a nic ine ako cvicenie nepomoze...

cucoca
autor
14. dec 2023

@zuzkaa1991 a môžete mi dať na neho kontakt?

zuzkaa1991
14. dec 2023

@anulienka30 platničky som.mala aj ka vysunite ale.zacala.som cvicit a plus.masaze ;) jasne ze najprv treba prieliecit obstrek lieky a masaz kombinácia....je seknutie a seknutie podla mna...mam tazkosti uz vyse 10r takze viem co ako kedy si dat

zuzkaa1991
14. dec 2023

@cucoca ste z.kosic?neviem ci berie este novych ja som.sa k nemu dostávala.cca 3 roky kym ma zobral😇