Seknutie v krížoch

8. sep 2023

Zienky prosim nieco na seknute krize? Ale az tak,ze chodim po styroch,zajdem meter a dost😭

candii
8. sep 2023

K lekárovi treba

autor
8. sep 2023

@candii muz na nocnej a ja mam maleho doma😕ani zakaslat nemozem,totalne nic😭

candii
8. sep 2023

Tak potom len ráno, daju injekciu a lieky na uvoľnenie svalstva

daridari11
8. sep 2023

Dorsiflex a Flector, to mne zaberá. Lekár by Ti to mohol aj predpísať na erecept a muž by v lekárni vyzdvihol, ak nebudeš môcť ísť.

aliaray1
8. sep 2023

Ahoj, takto akutne mne pomohlo nahriat krize fenom na jemnom stupni. Trvalo to aj 15 min ale ulavilo sa. Daj si ibalgin alebo novalgin ak mas.

Neviem co mas doma. Super je muay krem.

aliaray1
8. sep 2023

Jaj a na noc pyzamo a gate, nedavala by som uz nocnu koselu. A zaklad je suche teplo, ziadne teplw sprchy! Obal krize napr.uterakom, idealnejsi je sal, satka.

autor
8. sep 2023

@daridari11 dakujem, zobrala som dorsiflex,sice po zaruke rok🤦‍♀️ale aspon nieco.no ako masaker,cca pred 3r ma seklo prvy raz,za 3dni som bola relativne ok,ale toto uz je ina kava,este trocha a by som ani na wc sa nedoplazila🙄

autor
8. sep 2023

@aliaray1 dakujem,mam taky nahrievaci vankusik,s kostkami,len spim hore s malym a mikrovlnka dole,,tam si uz netrufam ist😕ale obalila som sa s oblieckou na perinu aspon🤦‍♀️

aliaray1
8. sep 2023

Super. Poriadne si zakry krize a nech ti donesu ten krem Muay a milgammu ak nie si tehotna.