Seklo mi v krku. Čo mi pomôže?

sabina_00
7. okt 2020

Prosím čo na seknutie v krku? Prudko som otočila hlavu.. prvý krát ma to takto moc boli.. nemôžem ju otočiť späť ani dať hore alebo dole 😒😒

monika_xixi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monika_xixi
7. okt 2020

Mňa keď bolí zub, dám si ho vytrhnúť..😒

lagunka0000
7. okt 2020

@sabina_00 aj mne sa to stalo. opatrne som si to masírovala napr. ak máš doma masť na boľavý chrbát tak môžeš skúsiť a suché teplo je tiež fajn.

chrobacik41
7. okt 2020

@sabina_00 áno suché teplo a nemáš doma quajacuran, ten by ti mohol pomôcť na uvolnenie, ha som si tak pred 2 týždňami zaležala krk a dala som šumivé magnezium a quajacuran a na druhý deň bolo lepšie.

simca06022011
7. okt 2020

No ja by som odporučila pohotovosť. Ale všeobecne niečo proti bolesti, guajacuran alebo ataralgin sa mi zda že ma viac zloziek.. A kľud, masírovať..

sabina_00
autor
7. okt 2020

@simca06022011 myslíš že pohotovosť? Ešte som toto neriešila tak aby ma nevysmiali. Hlavne aj kvôli tejto pandemii že chodím z blbostami.

ibrunova
7. okt 2020

@sabina_00 Pomôže aj ibalgin, prípadne ešte lepšie Flector. A suché teplo, zabaliť do tepla.

gondyo
7. okt 2020

byť v kľude,krk fénovať teplým vzduchom,potom dať šál,šatku na krk...pýtaj v lekárni traumeel,je to na uvolnenie svalstva,v takom prípade rýchlej pomoci je možné užiť aj 3 tablety naraz..čisto prírodné,nedá sa stým predávkovať,potom zobrať ešte jednu večer,alebo podľa potreby...je super..so seknutiami mám dlhoročné skúsenosti...určite nechoď medzi chorých ľudí...

janinamojka
7. okt 2020

@sabina_00 rozmasirovat, suche teplo a flector prášok do vody vypit.. Pripadne smer neurolog, napravi a da obstrek..

simca06022011
7. okt 2020

@sabina_00 no neviem, čo poznám ľudí nikoho.nevysmiali... Urobili rtg, dali infuziu.. Ale ved uvidíš ako bude

sabina_00
autor
7. okt 2020

@monika_xixi no hej len krk mi asi neodtrhnu 🤨😄

marion30
7. okt 2020

Suché teplo a hrejivý olej,pomasirovat jemne

scila
4. dec 2020

@ollynka netuším. My sme na neho nemuseli zatiaľ nič zháňať. Som to hodila do googlu a som prekvapená, že aj teraz sa vyrábajú horské slnká.

ollynka
5. dec 2020

@scila ale už to je niečo iné ako bolo. No my sme už kúpili za 150 eur a slabé oproti tomu, čo sme mali. Keď nepômôže, neublíži.