Sédatif PC - skúsenosti

domi2425
24. feb 2019

Ahojte baby, mate niektorá skúsenosti s liekom sédatif pc? Či pomáha, či sú tam nejaké vedľajšie účinky alebo podobne. Samozrejme som si o tom prečítala na nete ale zaujímali by ma aj osobné skúsenosti. Ďakujem 🙂

jaja23
24. feb 2019

@domi2425 mne nepomáha vôbec. Je to homeopatikum, vedľajšie účinky nie sú.

vikusjk
24. feb 2019

@domi2425 konkretne so sedatif pc skusenost nemam, ale uzivam persen, to je tiez na prirodnej baze, ale nie je to homeopatikum.

kika831
24. feb 2019

@domi2425 mne nepomohol.

simulienka255
24. feb 2019

@domi2425 Ja som nas nim premyslala:( Ale nakoniec som si kupila magne b6 forte, uzivaju sa len 2tab denne a je to hned citit. ;)

kvjetecko
24. feb 2019

ja som brala tiez persen, ale sedatif pc mi bol tiez odporuceny od znamej s tym, ze ho treba brat dlhsiu dobu.

domi2425
autor
24. feb 2019

dakujem vam za reakcie, tiež som rozmyšlala nad magne b6 forte a nakoniec vyskúšam asi radšej to🙂

ktore
5. dec 2019

Ahojte.ja mám problém so 7 ročnou dcérkou.ma bolesti brucha až zvracia keď ma ísť do školy.neda si dohovoriť že ju doma čakám .v škole je všetko ok.ucenie v poriadku,baví ju to.ma strach že nestihne autobus domou.a že jej chýbam.uz som zúfalá čo ďalej.zhorsuje sa to.ked je vykend alebo ochorie neboli ju brusko.ale stále sa pýta kedy pôjde a či pre ňu prídem po krúžku lebo zmešká bus.inak chodia aj jej spolužiaci.uz chodievam pre ňu po krúžku.pomohol by jej sedatif Pc?môže ho brať hneď ráno aby hneď začal pôsobiť?2 tbl.?

csincsi89
7. júl 2022

@simulienka255 to ten modry obal 50kusovy?

mandzula
7. júl 2022

@ktore je to homeopatikum, takze o realnej pomoci hovorit velmi tazko, no pokojne ho mozes pouzit ako placebo s tym, ze dcere povies, ze jej pomoze, aby sa nebala, aby ju nebolelo brucho. Na moju to zaberalo, kym bola mala.

leidin
4. okt 2024

Ja z neho mam tazku depresiu no. Proste to je jedine co po nom citim.