Schválili niekomu invalidný dôchodok pri problémoch s kolenom?

12. sep 2023

Máš poškodenie chrupavky kolenného kĺbu, trhlinu v bočnom kolateralnom vaze, artozu kolenného kĺbu.,
A degeneratívne zmeny na meniskoch kolena.
Stále ma boli koleno a zevraj zo na operáciu nevyzerá.
Nemáte niekto skusenosti schválili by invalidný aspoň či neni šanca.

tahomi
12. sep 2023

Na tuto diagnozu silno pochybujem.

gemerka17
12. sep 2023

Je veľa vecí ako sa s tvojou diagnozou môžeš liečiť. Čiže sup sup do toho. Ak máš pocit, že si už vycerpala celú konzervativnu liečbu, tak potom operácia. Ak nechce operovať jeden, zoperuje druhý lekár. Ale faktom je, že konzervatívna liečba môže byť v tvojom prípade úspešná.
Na invalidný ani nepomysli, to je nemožné a vôbec na to nie je dôvod.

weronika28
12. sep 2023

moja sestra ma silnu reumu uz hadam aj 10rokov berie roky biechom.liecbu,idu jej menit oba bedrove klby a dva roky ma diagnostikovanu sklerozu multiplex a zamietli jej aj ciastocny invalidny .......

weronika28
12. sep 2023

@weronika28 biochem.

mamina7070
12. sep 2023

neni sanca pri kolene ani po operacii

mogaa
12. sep 2023

to nie sú diagnózy na ID

h233
12. sep 2023

Ľuďom s rakovinou odmietajú ID, čize šanca podľa mňa mizivá.

hladamematku
12. sep 2023

@weronika28 prepac ale neverim ze so sklerozou jej zamietli invalidny

taktotedanie
12. sep 2023

Ked to ani na operaciu este nie je tak na invalidny mozes zabudnut.. sup naspat do prace

stanulienkat
12. sep 2023

Kúp si výborný kolagén na kĺby Triple Blend.

weronika28
12. sep 2023

@hladamematku povedali jej ze este neni v takom zlom zdravotnom stave aby nemohla robit....ano zamietli

autor
12. sep 2023

@taktotedanie nie nemám problém pracovať práveže chcem.
Len mám možnosť sa zamestnať u jedného pána ten zamestnaná ZŤP ľudí od štátu je platený za takých ľudí a povedal minule ak si vybavím aspoň 20 percent cez lekárov vie ma zamestnanosť na recepcii v jednej škole a platovo je to vynikajúce sú to dotácie z úradu.
Len mi povedať ,že je potreba od posudkového lekára aspoň pár percent.
Ja tomu nechápem čo vlastne mám urobiť.
Niesom ten človek čo nepracuje pracujem od svojich 20 rokov aj cez bolesti v kolene.

autor
12. sep 2023

@stanulienkat ten mám dakujem

taktotedanie
12. sep 2023

Viete kolko ludi ma bolesti kolien? Z toho vasho kolena nevytrieskate ani percento od posudkoveho lekara bohuzial

taktotedanie
12. sep 2023

Viete ake diagnozy maju ludia a nepriznaju im nic?
Nas sused mal potrhane vsetky vazy v kolene, operovat ho museli az v rakusku, kriva ledva chodi, v kolene ma 4 titanove sruby,koleno neohne a nepriznali mu nic a to nespominam dalsie pripady, bohuzial nemate sancu

palicka
12. sep 2023

Tak na tu pracu sa zas nespoliehajte. Ked uz teraz spekuluje, ako z Vas mat osoh, a zaroven Vas neplatit, je hlupe..a pozor, diatxia z UPSVaR je casobo obmedzena, zavisi od projektu. Takze to moze byt 6 m3siacov, ale i 12....podla projektu. Tak aby Vas po tom case hend nevymenil za dalsieho ztp s par percentami

autor
12. sep 2023

@palicka lenže na toto sa nespolieham mám svoju prácu a mohla som mať plus túto.
Je to len plus k môjmu terajšiemu zamestnaniu.