Savo proti plesní

denamir
7. nov 2018

Baby prosim vás bola. Som. Hodínu hodinu a pol kde som cistila stenu so savom na plesne stipu na oči nos hrdlo všade. Ho cítim aj keď som inde kde nieje vôbec co mam robiť. Môže mi dačo z dnu rozleptat alebo nejaká otrava? Vždy ma štípe nos aj na hrudníku troska ale vždy ho cítim bola som u lekára a nič opýtala som sa na krčné povedala ze netreba že čo mi tam ona dá že nič pozerala do hrdla že mám podráždene hrdlo že mám si kúpiť niečo v lekárni na obnovu sliznice že je to podráždene že som bola ako otrávená a ze to mam ako popalene to je všetko nič viac že netreba
STALO SA MI TO VČERA OKOLO 13H

beky1813
7. nov 2018

Uz zase?

tyrkysova_kobyla
7. nov 2018

Ja tomu nerozumiem, clovek dostane milion rad, ide k lekarovi kde ho upokoja, ale nieeeeee, on si ide svoje, klapky na ociach a usiach...

zara0201
7. nov 2018

@tyrkysova_kobyla rozleptalo sedu hmotu

lorela
7. nov 2018

@denamir Nie, nestane sa ti nič (už by sa ti včera - nejaké závraty, odpadnutie a pod.).
Poslúchni lekárku.

milus777
7. nov 2018

Ak mas doma konvicku na preplach nosa tak si ho urob... Krasne ti precisti a zvlhci dutiny.... A na hrdlo skus kloktat vodu s troskou soli alebo sody bikarbony.. Od vcera ti nic neni lepsie? Daj tomu cas. Si si ti podrazdila riadne... Nabuduce si daj rusko...

denamir
autor
7. nov 2018

@milus777 nie není lepšie preto sa pýtam

janinah
7. nov 2018

môžeš ísť rovno na orl pohotovosť s tým,že sa to nezlepšuje,zaplatíš síce 10eur,ale aspon budeš mať ďalší názor lekára

denamir
autor
7. nov 2018

@janinah tak u nás nieje orl najbližšie 60 km

alobalka
7. nov 2018

@denamir skus si zavolať do toxikologicko informačného centra ako postupovať

oila
7. nov 2018

Tak treba telefonicky sa informovat, ze sa to nezlepsuje, co robit, cakat tu na nejaku radu je podla mna dost risk :/

denamir
autor
7. nov 2018

@oila aký risk

lindusss2016
7. nov 2018

@denamir a nie je ani nahodou mozne, ze si to len nahovaras? Ved ta uz aj dr upokojila, ze sa ti nic nemohlo stat a aj tak cakas nejake rady tu.

denamir
autor
7. nov 2018

@lindusss2016 ale vždy to mam a cítim to savo niekde na prieduskach priedusnici

lorela
7. nov 2018

@denamir Žiaden risk - nepanikár.

denamir
autor
7. nov 2018

@lorela ale vieš. Jak štípe a cítim chuť na prieduskach pridusnici

pribinak
7. nov 2018

No nic dievca, rozlúč sa so svetom. Do zajtra, najneskôr do večera je po tebe. Take savo, to ti je hotová zbraň hromadného ničenia.

Lekári nepomohli, kôň tiez nepomohol, uz je koniec

alenka551
8. nov 2018

@pribinak heh este si z nej rob srandu 🙂 a tak nic no ono to prejde, pokial sa len nadychala, tak to ustupi

pribinak
8. nov 2018

@alenka551 aaaallleeeee, humor je korenim zivota a korenie tiez stipe

dkovacsova22
8. nov 2018

Nabudúci by som také silné prípravky nepoužívala. Ja kupujem octový čistiť z netoxického eshopu Nietox.

denamir
autor
9. nov 2018

Baby v urotok som sa.nadychala sava proti plesní mohlo mi až dnes spôsobiť sťažené dýchanie?

milus777
9. nov 2018

@denamir podla mna keby nieco tak by si mala taznosti ihned.... Sliznice ta este stipu? Ked je to uz lepsie tak si myslim ze uz by sa ti nemalo nic stat.....

denamir
autor
10. nov 2018

@milus777 ani mam ešte suchý nos ale aj hrdlo ma dosť boli nemôžem prehltat