Sauna - pozitíva pre zdravie

daniela2202
26. júl 2022

Chodí niekto z vás do sauny?
Aké pozitíva vidíte na tom pre svoje zdravie?

pribinak
26. júl 2022

@daniela2202 cez leto žiadne

daniela2202
autor
26. júl 2022

@pribinak myslím skôr mimo leta, teraz čerpáme energiu z tepla a slnka, skôr v zime, či to má nejaký efekt zdravotný pre telo

viestta
26. júl 2022

@daniela2202 otužovanie v akejkoľvek forme ma pozitívny efekt, aj sauna je spôsob otuzovania

janetinka27
26. júl 2022

@daniela2202 neznasam teplo a vlhko, v saune som bola prvykrat minuly rok. o vyhodach sauny si urcite precitas na nete. z osobnej skusenosti - oddychla som si, citila som sa maximalne zrelaxovana. bola som pozitivne prekvapena. jedine, co mi liezlo na nervy, bolo spravanie niektorych ludi a mega pavuk, ktory sa mi zamotal do plachty 😂

daniela2202
autor
26. júl 2022

@janetinka27 si mu mala švacnúť po hrbe ....pavúkovi 😂😂😂...to bol asi bonus k cene....ozaj koľko stojí približne sauna

janetinka27
26. júl 2022

@daniela2202 cenu neviem, asi rozne, my sme to mali v ramci pobytu - besenova. pavukovi som odtrhla nechtiac 2 nohy, myslela som si, ze mam na nohe nejake vlasy, bolo pritmie, svietila iba obrazovka v saune. neboli to ale vlasy 😂
ako som tahala dalsie "vlasy - nohy", tak som pochopila o co sa jedna, vytiahol sa cely megapavuk a ja som ho hodila a skrikla a hodila som ho do ludi, co prave vosli do sauny 😂

daniela2202
autor
26. júl 2022

@janetinka27 😂😁😂😁😂

rebekamarcusko
26. júl 2022

@pribinak ma to aj cez leto ucinky. Lepsie znasas horucavy. Cize ja odporucam saunovanie aj v lete

pribinak
26. júl 2022

@rebekamarcusko mne stačí sauna čo je vonku 😝

rebekamarcusko
26. júl 2022

@pribinak 😂😂😂tak ja som bola s muzom v brne na saunovych ritualoch,ktore boli kazdy pol hodinu a trvali cca 12 min. 80-90. Vonku bolo 30stupnov a mne bola vonku zima 😂

pribinak
26. júl 2022

@rebekamarcusko zomrela by som 🙈🙈

rebekamarcusko
26. júl 2022

@pribinak tiez som si to myslela,najpev som vydrzala nejake 4 minuty,lebo sa mi zacala tocit hlava a tazobu som mala na hrudi a postupne som to zvysovala,az som tam nakoniec vydrzala 😂

pribinak
26. júl 2022

@rebekamarcusko nieee, nič pre mna

zuzlaka
26. júl 2022

Ja do sauny kedykoľvek, má to priaznivý vplyv na organizmus, bývam menej chorá, lepšie sa mi dýcha, nevadí mi zima, ani teplo, proste celkovo lepšie zvládam aj zmeny počasia 🙂