Sanus v Petržalke - skúsenosti

mamall
9. dec 2017

Mate niekto prosim vas skusenost so SANUS na strecnianskej v bratislave petrzalke? Ja hladam nejake centrum v petrzalke kde sa venuju skolioze (mam z 2 rokov dojcenia) a diastaze brusnuch slavov (2x cisarsky a po tehotenstvach). O inych zariadeniach v petrzalke neviem, a to mam celkom blizko. Mam vymenny listok na rehabilitaciou tak hladam take kde to hradi poistovna alebo aspon vacsinu toho. Dakujem

kajoma
10. dec 2017

Ahoj,ja som nedavno na strecnianskej absolvovala rehabilitacie kvoli zablokovanej krcnej chrbtici, lekarka mudr. Lordova, co.tam je, bola mila, dala mi.procedury, mne bohuzial vobec nepomohli, co ale nemusi suvisiet s kvalitou zariadenia. Bola som tam.aj v minulosti, davno a kvalita sa odvtedy zlepsila. No ako vravim,mne tam neulavili. No moj oco napr.bol na rhb tam a aj na zahradnickej v Snope a tam je to omnoho omnoho udajne lepsie, kvalitnejsie. Cize radsej by som sla na zahradnicku nabuduce.

mamall
autor
10. dec 2017

Ahoj. dakujem ze si sa ozvala. do snope nie je dlha cakacia doba, lebo ja tam som objednana s dietatom k ortopedovi a dostali sme termin na april a to som sa objednavala este v oktobri. Beru tam aj s vymennym listom, myslis ze by som tam neplatila?

mamall
autor
10. dec 2017

@kajoma Ahoj. dakujem ze si sa ozvala. do snope nie je dlha cakacia doba, lebo ja tam som objednana s dietatom k ortopedovi a dostali sme termin na april a to som sa objednavala este v oktobri. Beru tam aj s vymennym listom, myslis ze by som tam neplatila?

kajoma
10. dec 2017

@mamall neviem ako je to v snope s vymennymi listkami, viem ze cakacie doby su velmi dlhe ;(

helen4
24. jan 2018

Za mna 0 bodov,zevraj nieco s kostrcou,dr.nevedela citat ani rtg a boli to platnicky