Šampón na podporu rastu vlasov

rebekamarcusko
24. jún 2015

Maminky,prosim
Mam neskutocne komplexy,mala som dlhe vlasy,ale hrozne znicene,vcera som sa ostrihala a uz od vcera za nimi placem. Kedze mne rastu dost pomaly,tak by som ocenila keby ste mi poradili nejaky fakt dobry sampon. Rozmyslala som,ze si vlasy nadpojim,ale to nema ziaden vyznam,lebo sa zas znicia a nikdy mi nenarastu a nemam rada umelinu. ☺ velmi sa poteskm vsetkym radam

ivanka12311
24. jún 2015

Ahoj skús Klorane šampón s chininom je výborny🙂!!mne vlasy padali po prameňoch lamali sa mi siahla som po tomto šampóniku a nedám nan dopustiť 🙂 no a okrem toho som si vlasy po umytí onlievala vývarom zo sušeného lopuchoveho koreňa (bežne to kúpiš v lekárni za pár eur) ale naozaj to stojí za to..A dnes mám vlasy po zadok dlhé napádajú nelamu sa🙂

seahorse27
24. jún 2015

Ja ti poradim sice nie sampon, ale sprej na podporu rastu vlasov od Kerastase - je to v takej bielej flaske s rozprasovacom.

rebekamarcusko
autor
24. jún 2015

Super baby dakujrn,fakt som z tjho zufala. Ja za vlasy zabijam a teraz ich mam kratke,ale potrebobali to boli znivene z odfarbovania a z vlasov po pas som z nicoho nic mala stale kratsie a kratsie vlasy,cize sa mi une lamali.a poradte mi este kde kupim tir sampony ☺☺☺

seahorse27
24. jún 2015

@rebekamarcusko Ja som sa musela dat tiez po porode ostrihat, lebo mi nenormalne padali...brala som to ako nevyhnutnost...bohuzial...ale prestali a teraz rastu ako dive, myslim ze aj zásluhou toho sprejika. No a beriem aj Donna hair forte tabletky....

rebekamarcusko
autor
24. jún 2015

@seahorse27 a ten sprej kde kupim? No tabletky radsej ne az po porode ☺☺☺

seahorse27
25. jún 2015

@rebekamarcusko Ja som ho raz kupila u mojej kadernicky a raz som ho objednavala z parfums.sk. Aha, ty si tehotna...som si az teraz vsimla 🙂 Inak, tie tabletky mozu aj tehotne aj kojace.

aleala
25. jún 2015

nielen mne prestali padať vlasy a cca po 3 týždňoch používania som mala plnú hlavu malých vláskov 🙂

http://a-original.sk/produkt/originalny-pivny-s...
http://a-original.sk/produkt/originalny-pivny-v...

rebekamarcusko
autor
25. jún 2015

@seahorse27 aha tak super.a tabletky kupim normalne v lekarni?

rebekamarcusko
autor
25. jún 2015

A teraz,ze vyber si haha 😂☺☺☺

natalym
25. jún 2015

@rebekamarcusko Kde si dala vlasy? 😠

rebekamarcusko
autor
25. jún 2015

@natalym museli ist dole 😢😢😢😢boli neskutocne znicene. Ked som da ucrsala,same sa skracovali tym ako sa mi lamali

natalym
25. jún 2015

@rebekamarcusko Nemáš foto? Škoda, ale veď chápem, narastú. 🙂

inull5
25. jún 2015

@rebekamarcusko ahoj.ja som davala dcere vlasovy aktivator.ta ked mala dva roky ostrihala si dost vlaskov az ku kozi..bola to cerveno biela flaska z lekarne.inak ja som sa tiez chcela ostrihat dat.mam dlhsie vlasy ako ty nafoto.to iste stale odfarbovania a pod.no ale spravila som radikalnu zmenu tak ze som si dala tmavy sampon bez amoniaku a inych.ale super odvaha z dlhych na kratke.nech ti teda rychlo narastu..🙂

rebekamarcusko
autor
25. jún 2015

@inull5 tak mam ich kusok pod ramena,nejsi az tak kratke.treba to raz za cas osyrihat,lebo tie vlasy sa nicia.ja mam svoje vlasy kucerave a furt si ich zehlkm a kazde dva roky menim farbu. Tak uz trebalo podstrihnut

rebekamarcusko
autor
25. jún 2015

@natalym zajtra pridam foto.levo strihala ma kamoska kadernicka,ale ona ma tiez rocnu dcerku a tak troska nas prerusila.kedze mi robila postupku tak to treba este preriedit,lebo mam dost huste vlasy a vyzera to este zle.zajtra mi to ma dojst dorobit ☺☺☺😢

mariadarina
25. jún 2015

@inull5, @aleala,@seahorse27, @ivanka12311 Baby, tie pripravky sa mozu, aj ked kojim? Lebo tiez uz neviem, co s tymi mojimi vlasmi robit. Dakujem🙂

aleala
25. jún 2015

tento šampon nemá vplyv na kojenie, ani tehotenstvo, ani podobne. Je to šampon s vysokým podielom pravého českého piva, chmeľu a kvasníc. Teda kombinácia na zastavenie padania vlasov, chmeľ podporuje rast a upokojuje pokožku hlavy - teda spomaľuje mastenie a likviduje lupiny. Zväčšuje objem vlasov. Balzám uľahčuje rozčesávanie, vlasy sa nemastia, sú krásne lesklé. Nie je z ropy a to základ úspechu 🙂
Veď už voľakedy si staré mamy oplachovali vlasy pivom. A ako bonus - odkedy ho používam, tak nepotrebujem kilo laku na vlasy a ani žiadne tužidlo a vlasy držia super celý deň.

seahorse27
25. jún 2015

@rebekamarcusko Ano, v lekarni...

zugas
25. jún 2015

jednoznačne žihľavový šampón....vrelo odporúčam 🙂

martina1305
25. jún 2015

pozrite si na FB stranku "Milva products SK", su tam recenzie s fotografiami spokojnych zakaznikov. da sa u nich objednavat cez net alebo v niektorych mestach maju aj osobne odbery. ja pouzivam od aprila a som spokojna. vlasy jednoznacne padaju menej a vyrasta mi kopec novych malych vlaskov

jabadaba
25. jún 2015

@ivanka12311 na tento sampon ale bacha, lebo tonuje vlasy. Teda mne ich natonoval do tmava s kasdym umyvanim. 😝 Cize, na blond vlasy neodporucam ja osobne.

jabadaba
25. jún 2015

@rebekamarcusko ja mam osvedceny sampon Bioscalin, mne teda osobne robi velmi dobre. Skusala som aj tu odporucany Klorane s chyninom, o nom pisem, ze kapanek tonuje vlasy, kedze je tmavy. Ja som na to aj upozornila magistru v lekarni, aby zakaznickam radsej povedala. No a potom klasika zihlavovy odvar, no chapem, ze s tym je papracka.

rebekamarcusko
autor
25. jún 2015

Zenusky dakujem krasne za odpovede a rady.kedze som blondava ten sampon s chyninom radsek skusat nebudem. Cela prace ma stalo odfarbovanie 😃😃😃😂☺

borka8
30. jún 2015

raz som dostala od kamošky žihľavový šampón Logona a po asi pravidelnom 6 týždňovom používaní som skoro neverila, aké mám krásne vlasy. o dosť rýchlejšie mi rástli a boli fakt pevné a lesklé. ja som rozdiel postrehla najmä preto, že fakt pravidelne chodím ku kaderníčke a mala som dlhšie vlasy ako zvyčajne. normálne by som to nikomu neverila, keby som si to neodskúšala ja sama 🙂

rebekamarcusko
autor
30. jún 2015

@borka8 a kde sa da kupit? Este stale som si ziaden nekupila.nemam vobec cas 😂

it
30. jún 2015

Ja mám tiež odfarbené na blond. Po pôrode mi moje už tak nie husté vlasy vypadali na polovicu. Od januára používam chinínovu vodu a šampón a mám kopec nových vlasov. Za pol roka majú snáď hádam aj 7 cm tie nové. Takže ja som jednoznačne za Milva prodkty.

rebekamarcusko
autor
30. jún 2015

@it a kupujes cez net,ci v nejakej predajni?

it
30. jún 2015

Cez net. Vyskúšala som toho kopu a nie lacné veci a zabralo. Dokonca moja kaderníčka ked videla kolko mám vlasov objednala aj pre seba a pre svoju maminu.

mamutka
30. jún 2015

mne strasne pomohla henna, proste zbavit sa chemie. Ale kedze si blond, asi to nepojde, zo mna to robi nieco medzi liskou a havranom, podla toho co namiesam :D ale posilnila vlasy brutalne, takze aj rastu krasne do dlzky, kedze sa neulamuju a su silne a netreba podstrihavat. Mozno to niekomu pomoze...

it
30. jún 2015

Mám chinínovú vodu forte a šampón so ženšeňom