Rýchly pulz po obstrekoch

24. aug 2024

Zdravím po každom obstreku krčnej chrbtice mám tak dva dni rýchly pulz čím zo môže byt ? Normálka pulz v klude 60max 70 a vždy po obstreku 90-100 a srdce mi ide z hrude takzvané vyskočiť môže to byt tým že mi uvoľní tie svaly a tlačia na daco ? Diky za odpovede a či sa dakto s tým nestretol

stellarstar
24. aug 2024

Nikdy som to nemala

luccija
24. aug 2024

Zaujímavé skôr sa tam dávajú lieku na uvoľnenie.Ja som bola ako handrova bábika z infúzií a obstrekov len som spala a bola ako nadrogovana

autor
24. aug 2024

Mna nič iné po tých obstrekoch krčnej netrápi len srdce bije jak divé včera na obed som bol a do teraz skáče jak choré. Tlak v pohode 129/ 65 a nikdy nemavam búšenie pulzy vždy keď ležím 60-65 ale druhý krát som bol na obstreku a druhý krát to iste mám mat ešte dva ale už poviem sedíte nechcem

autor
24. aug 2024

Radšej tiež skúsim daake lieky na uvoľnenie ako toto trpieť

luccija
24. aug 2024

A nie si z toho v strese?oni veľmi pomôžu.
Môže ti robiť zle niektorý z liekov čo je v tom, ale neviem..

autor
24. aug 2024

Vôbec niesom s toho v strese ani mi to daako nepríde nepríjemne áno je pulz v pohode po obstrekoch ale tak 3-4 hodinky potom to začne sa diať ale teraz sa to uz ukľudňuje od včera takze neviem vôbec čím to môže byt ale myslím si tiež že z daktorej zložky to môže byt že mi nesadne

taktotedanie
24. aug 2024

Tak zavisi od toho co ti tam miesaju do tych obstrekov, preco to nepovies zdravotnikovi?
Vedia to zamenit, vsetko je o komunikacii len treba otvorit usta a povedat, nie ticho sediet a trpiet takyto diskomfort

autor
24. aug 2024

Áno nabudúce mu to mám v pláne povedať ak nie aspoň nech to zámeni za tabletky na uvoľnenie