Rýchle zadýchanie

17. sep 2022

Dobrý neviete prečo sa môžem rýchlo zadychat keď chodím napríklad rýchlou chôdzou 5 minút tak už sa zadycham inokedy som nemal taky problém môže to byť slabou kondičkou? Často som iba doma a mam dosť málo pohybu

luccija
17. sep 2022

Aj si si odpovedal...

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetlonos
17. sep 2022

Ahoj,
mala som tiez taky problem. Zistili mi chronicky zapal osrdecnika. Ked mas v sebe nejaky zapal, telo nie je schopne poriadne vstrebat zelezo. Mala so aj zasobnik zeleza uplne prazdny. A pokial ti chyba zelezo, tiez to okrem ineho sposoby zadychanie sa a unavu.

autor
17. sep 2022

@svetlonos a kde vam to diagnostikovali ten zapal?

kluska
17. sep 2022

@ninka297 skor sa priklanam k nasledku po ockovani na covid, je to casty jav po

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ladybug138
17. sep 2022

Urcite na odber krvi, moze to byt aj zavaznejsie

svetlonos
17. sep 2022

autor,
isla som k obv0dnemu, trvala som na tom aby ma poslal ku kardiologovi (najsor mi chcel predpisat fizioterapiu-ze to mozem mat od chrbtice). Kardiolog urobil zatazove ekg , sono a potom samizda som isla na mr. tam to zistili. Vygoogli si zapal osrdecnika alebo perikardia.

autor
17. sep 2022

@svetlonos a mali ste dajaké priznaky?

svetlonos
17. sep 2022

jasne, preto som napisala aby si si to pozrel. Mala som pri tom aj mierne bolesti srdca, unava, zadychanost a Bozechran schody. Na zapal mi dal tabletky a dva mesiace pn, kludovy rezim. Pomohli mi proti unave a zadychanisti tie infuzie vitamin c plus zelezo. kratko nato sme boli na vylete nezadycháa som sa ani ked som isla do kopca 🙂

autor
17. sep 2022

@svetlonos aha dobre ďakujem ja mam tiež bolesti na hrudi ale ja trpím tetaniou a uzkostnou poruchou ta neviem pondelok zbehnem ku obvodnej