Rýchla pomoc pri herpese

margaretka012
2. nov 2021

Ahojte baby. Prosim Vas zo dna na den sa mi vyhodil nie jeden ale dva herpesy a potierala som si ich aj kremom, no ten mi nezabral a tak sa mi zvacsili, ze ledva usta otvorim. Co vam pomaha na herpes? Jedna vec je ze to nevyzera dobre no druha, ze je to velmi bolestive a rada by som sa toho cim skor zbavila. :(

polovnicka92
2. nov 2021

@margaretka012 hojivy zázrak ten ružový z Oriflame a sprej prvej pomoci aloe 🙂

kiwinetta
2. nov 2021

Ahoj B-komplex forte. dve tabletky ráno večer na obed vždy zabral. A dezinfikujem detolom to neštípe a super hojí.

katkakovac
2. nov 2021

Imunologicke a nasadit isoprinosine. Herpesy mam roky, vzdy ako prvu pomoc pouzivam compeed naplasti, je to s nimi ovela lepsie a rychlejsie. Ked sa mi ale vyhadzuje opakovane, hned nasadim isoprinosine, preliecim a potom mam zas rok-dva pokoj,

marhull
2. nov 2021

@margaretka012 Ja som pred nedávnom objavila Canadent a neviem si ho vynachváliť.

1angelika
2. nov 2021

zovirax mastička z lekárne

stanulienkat
2. nov 2021

Mastička z lekárne, mne pomohol aj klasický baby Aviril, co sa dáva deťom na zadok. Hojilo to a zároveň sušilo. Niekedy som si kvapla aj šťavu z aloe vera. Niekto tu spomínal hojivý zázrak z Oriflame, je to zafarbená vazelína sa tak len volá, nemá to absolútne s hojenim nič spoločné. Je to obyčajná vazelína.

svsvsv
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
allie458
2. nov 2021

Mne kozna predpisala tabletky antivirotika, dam si jednu rano a jednu vecer plus zovirax duo. Velmi to pomaha za par dni je po herpese, ak ho vsak mavas castejsie ako 2x do roka je dobre vyhladat imunologa.

kikavadi
2. nov 2021

Zovirax duo, zaručene pomôže

elizita
2. nov 2021

@margaretka012 ja som mavala roky kazdy mesiac.. sla som z herpesu do herpesu.. imunologicka ma 5 r napchavala Isoprinosine a ked nepomahal tak nic nove mi neodporucila.. nakoniec mi pomohla homeopaticka.. vtedy som ani netusila, co je to homeo a ani som tomu nedavala nadej.. ale tiez si nemyslim, ze pomoze kazdemu.. to bol mozno len moj pripad.. teraz, ked sa mi obcas vyhodi, uz nie v takych ozrutnych a nechutnych rozmeroch a nie odrazu, ze by som sa rano zobudila rovno s karfiolom na hube.... hned ako zacitim na pere, ze daco ide, hned kadzu chvilu dezinfikujem alpou.. na mna nikdy neucinkoval ziadny zovirax, compeed a pod.

janka1011
2. nov 2021

@margaretka012 mne pomáha potierať tea tree, ale často, doslova každú chvíĺu a ešte na to občas potrieť aj tým zázrakom z oriflame, keďže tea tree veľmi vysušuje. Mne to takto pomáha a herpesy mávam fakt často.

moniquer
2. nov 2021

V začiatkoch si prikladám cesnak, vysušujem propolisom, slivovicou a používam aj Canadent. Mávala som tiež veľké herpesy na vrchnej pere, nejedenkrát som bola akoby napichaná botoxom 😉 Každý deň si dávam B-komplex forte a Lyzín, ten veľmi odporúčam. Odkedy ho beriem, tak herpes síce mávam, ale nerozrastie sa mi ako predtým 👍
https://etabletka.sk/obchod/jamieson-lyzin-1000...

luci_ba
2. nov 2021

@margaretka012 ja som prikladala na plátky nakrájaný cesnak. Tiež mi mi pomáha canadent a propolis.

margaretka012
autor
2. nov 2021

vsetkym krasne dakujem urcite poskusam a hadam nieco zaberie 🙂

jaja20
2. nov 2021

Vyskúšaj aj potrieť si ho antibakteriálnym tekutým mydlom. Neviem či to zaberie, aj keď ho už máš v takomto štádiu,ale ja to robím, keď len začínam cítiť svrbenie a pálenie a ani sa mi nevytvorí pľuzgier.

akbara77
4. nov 2021

@margaretka012 nech si dáš čokoľvek do 7 dní ti neprejde. Žiadny zázrak neexistuje

margaretka012
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
margaretka012
autor
5. nov 2021

@akbara77 to je samozrejme, no presiel len 3 den a uz skoro nie je ani jeden z 2 herpesov, takze aspon sa to zmensilo. o to mi hlavne islo aby som nemala tyzden usta ako kacica 😄

akbara77
5. nov 2021

@margaretka012 vidíš, čo by ine za to dali😂kopec.penazi za kys.hylauronovu🤣

margaretka012
autor
6. nov 2021

@akbara77 vies co ale v takom stave som to mala, ze by sa asi nedoplatili 😂😂😂