Ružovo - hnedý výtok a meškanie menzesu

dominika69
29. jan 2014

dobrý večer milé mamičky ktorá z Vás mi poradí mám taký problém už druhý deň pozorujem na gaťkach ružovo-hnedý výtok menštruácia mi mešká už 16 dní ale mám nepravidelný cyklus tak nad tým si nejako hlavu nelámem. Tehu test som robila vyšiel negatívny takže tehu nie som. V podbrušku necítim žiadnu bolesť v intímnej oblasti ma nič nebolí nesvrbí nepáli. Neviete z čoho ten výtok môže byť. vopred Vám Ďakujem

nigguska
30. jan 2014

Ahoj,test si si robila cez den alebo rano? Skusala si cervene vino? Pokial test vyjde rano negativny skus cervene vino...tak dva deci a do 2 dni by sa mali spustit....pokial si tehotna,babatku to nijako neuskodi....pokial sa aj tak nedostavi mrcha,treba ist ku gyn aby on vylucil tehotenstvo a dal vyvolavacku

dominika69
autor
30. jan 2014

oki dakujem pekne

dominika69
autor
30. jan 2014

@nigguska test som si robila aj rano aj poobede a stale bol negativny...

nigguska
30. jan 2014

@dominika69 tak v tom pripade navstiv urcite gyn....moze to byt aj tehu ale mozes mat slabu hladinu hcg a test neukaze....urcite by som neodkladala navstevu...ja mam pravidelnu mrchu a teraz meskalo 9 dni...testy negat tak som si dala cervenev vino a na dalsi den vecer sa mi spustili....

dominika69
autor
30. jan 2014

lekara navstivym urcite len sa bojim ked mi spravi cytoster ci to nebude nieco vaznejsie... 😒

stefaniaj
23. feb 2014

@dominika69 ahoj,tak akosi dopadla?ja mam tiez takyto problem ako si mala ty,tak by ma zaujimalo co to teda bolo 😖

dominika69
autor
23. feb 2014

@stefaniaj no lekar mi povedal ze to nie je nic vazne a robil mi aj ten cytoster a vysledky su ok takze som v poriadku...