Rozškrabala som si štípanec

16. aug 2021

Ahojte máte prosím niekto skúsenosť.. niečo ma postipalo pravdepodobne komár a ja som to rozškrábala. Prvá foto je zo 6.8 , druha z dneška. Na tej prvej foto som to mala horúce. Dnes to mám takto zväčšené ale vôbec to neboli ani nič . Len ma znepokojuje že to stále tam mám. Treba ísť k lekárovi alebo stačí niečo na to dať?

karhu
16. aug 2021

nie je to borelioza? urcite by som to ukazala lekarovi..

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
16. aug 2021

@karhu
@hazelgracegus
To by ma ani vo sne nepadalo. Ďakujem Vám zajtra idem hneď k lekárovi

vanda323
16. aug 2021

No podľa mňa je to normálny štípance od komára, ja to mávam tiež také veľké červené keď si to rozskriabem ale radšej choď jeden nikdy nevie

autor
16. aug 2021

@vanda323 neviem ja som si to hneď škrábala aj som sa cez to holila a nevenovala som tomu nejakú pozornosť .. trochu si ma ukludnila ale pre istotu pôjdem k doktorovi

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jjanulienka
16. aug 2021

No mne to príde ako čistá borelióza 🤔určite chod čím skôr k lekárke. Držím palce 😉

janci05
16. aug 2021

Takéto som mala od tých malých mušiek. Telo reaguje, ale je to normalny štípanec. Chladiť, octanom natierať .

janetinka27
17. aug 2021

tiez som mala taky stipanec od komara. mne na stipance od komara pomahaju vlastne sliny, len treba natriet hrubsiu vrstvu, nestaci stipanec obliznut. pomoze okamzite, netreba potom skriabat 🙂

maris5
17. aug 2021

🤦‍♀️ daj si antihistaminika, zodac, zyrtec alebo ditiaden, aby ti to stiahlo. Isla by som aj k lekarke, aj komar moze prenasat boreliozu, ale odbery robia az po 6 a viac tyzdnoch.

autor
17. aug 2021

Je to borelióza , bola som u lekára