Rozbité okuliare

20. jún 2024

Aj keď mám iba dvojky čítať bez nich neviem a pri mojej práci je dôležité aby som videla na údaje s ktorým pracujem.
Čo by ste robili na mojom mieste keď by sa vám cestou do práce rozbili okuliare?(Nové nebudú hotové z večera do rána)

janai1
20. jún 2024

Zalepila alebo kúpila také tie čo predávajú v dm, tescu atď...

monalisa1111
20. jún 2024

Išla do drogérie, tesca. Tam majú aj dioptrické okuliare

januska12323
20. jún 2024

Zalep aby si videla a hneď po práci si daj spraviť nové.

really8
20. jún 2024

Isla do optiky a kupila jedno balenie mesacnych cociek

autor
20. jún 2024

@monalisa1111
@januska12323
@really8 20 km okolí mojej roboty není Tesco , optika ani drogéria a keď vám prejde po okuliaroch auto lepidlo nepomôže

really8
20. jún 2024

To robis kde? Ved to snad nie je mozne. Inak ak si odkazana na okuliare preco nemas doma nahradne?

minenkak
20. jún 2024

Prečo máš iba jedni okuliare? Choď si dať spraviť možno budú zajtra hotové ak nepotrebuješ špeciálne skla mávajú v optikach

autor
20. jún 2024

@minenkak akože mám doma druhé ale čo s tým keď ďalší spoj s ktorým sa viem hocikde dostať treba čakať 2,5h

autor
20. jún 2024

@minenkak staršie 1,5ky

monalisa1111
20. jún 2024

Tesco, drogéria, optika ďaleko.. lepidlo tomu nepomôže. Čo od toho očakávaš, že poznáme zaklínadlo, ktoré ich opraví?

limoncino
20. jún 2024

Oculus reparo možno...

zltalienka
20. jún 2024

Zavolala do práce, vysvetlila situáciu a požiadala o dovolenku na ten deň. Šla vybaviť nové (alebo najprv domov a tak šla vybaviť nové

pietra
20. jún 2024

Tak ja neviem, v situácii, že bez okuliarov pracovať nemôžeš, spoj domov ide o 2,5 hodiny, opraviť nejdú, optika po ceste nie je, .... je asi len jedna možnosť - zavolať nadriadenému, vysvetliť dôvod a zobrať si v ten deň dovolenku. Rovno ísť do optiky nie len opraviť okuliare, ale zobrať ešte jedny rezervné do práce.
Moja mama v čase, keď bez okuliarov nevedela urobiť vôbec nič, mala vždy jedny náhradné v kabelke. Vždy, aj cestou do obchodu.

pietra
20. jún 2024

ja teda náhradné okuliare bežne so sebou nenosím, aj keď by som tiež mala problém bez nich fungovať, keby sa s nimi niečo stalo. Ale zase, čo sa týka práce, stačila by mi max. hodina na to, aby som otočila trasu práca - domov - práca. Ak idem niekam na dlhšie, náhradné okuliare mám so sebou

zltalienka
20. jún 2024

Autorka: ďakujem za tému, idem riešiť náhradné okuliare. A asi ich budem nosiť všade so sebou, v obale.
Ako síce doma mám, ale so slabšími dioptriami...

minenkak
20. jún 2024

Nahlas v robote a choď domov,zober si pol dňa dovolenku

amelie2017
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jarmilaj
21. jún 2024

Fúúú, ťažká téma. Koňa vidíš?

jankasmejka
22. jún 2024

Asi to nebude také dôležité, keď zvládnete vypisovať triviálne dotazy, alebo ste nesvojprávna a budete doma čakať, kým z neba nespadnú nové okuliare. Aká otázka, taká odpoveď....🤔🙄

luccija
22. jún 2024

To nemáš nikoho kto ti zbehne kúpiť do drogérie okuliare?tak, keď nie je v okoli musíš ísť ďalej😭aj tie 2,5 hodiny busom.Ci máš nejaký iný nápad ako to vyriešiť?

eeffka
22. jún 2024

Ja mam len 1ky na dialku ale mam ich 5, 1 v kabelke,1v aute, v robote a 2doma

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinvalkovic
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinvalkovic
Odpoveď bola odstránená
Zobraz